Reklama
Reklama

​Shakira apeluje do mediów. Chodzi o prześladowanie! "Zwracam się z prośbą nie jako artystka, ale matka"

Shakira ma za sobą bardzo ciężkie rozstanie z Gerardem Piqué, po którym znalazła się w centrum zainteresowania m.in. ze względu na głośne piosenki, w których rozliczyła się ze zdradami męża. Niestety, sytuacja jest coraz poważniejsza. Wokalistka wystosowała nawet specjalny apel do mediów! O co prosi?

Shakira rozliczyła się z niewiernym mężem

Shakira została zdradzona przez znanego piłkarza, wieloletniego partnera i ojca swoich dzieci. Nie da się ukryć, Gerard Piqué nie dał fanom powodu do dumy. Co więcej, mężczyzna niedługo potem zaczął pokazywać się publicznie z nową partnerką, a nawet opublikował z nią zdjęcie na Instagramie. Fotografia spotkała się z ogromną krytyką i przyniosła mu rozgłos, o którym nigdy nawet nie śnił!

Reklama

Shakira nie mogąc znieść tej atmosfery i czując, że narastają w niej negatywne emocje, stworzyłą dwa utwory, w których rozlicza się z przeszłością i niewiernością męża. "Bzrp Music Sessions, Vol. 53" i "TQG" szybko stały się hitami, jednak nie zapewniły jej spokoju. Prasa coraz częściej atakuje jej rodzinę!

Shakira prosi o spokój. Jej pociechy nie mają łatwo!

Shakira zaapelowała, gdy fotoreporterzy przestali prześladować dzieci wokalistki i piłkarza - Milana oraz Sashę. Każdego tygodnia dzieci mierzą się z nieprzyjemnościami. Wokalistka przyznała, że Milan i Sasha cierpią z powodu skandalu, rozwodu i przeprowadzki z Barcelony do Miami, a do tego wszystkiego muszą "walczyć" z fotoreporterami.

"Drodzy przyjaciele, dziennikarze i media. W tym czasie ogromnych zmian w moim życiu jako osoby publicznej zrozumiałe jest, że prasa nieustannie interesuje się mną i moją rodziną. Jednak moje dzieci, Milan i Sasha, przeżyły bardzo trudny rok, cierpiąc z powodu nieustannego oblężenia i ciągłego prześladowania ze strony paparazzi i różnych mediów w Barcelonie".

Milan i Sasha, dzieci Shakiry nie mogą w spokoju opuścić szkoły!

Według wokalistki dzieci mają mieć problem nawet ze swobodnym opuszczeniem sali po lekcjach. To dla Shakiry źródło ogromnego stresu - nie mówiąc o tym, co muszą przeżywać pociechy!

"Rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, gorąco proszę media w imieniu moich dzieci o poszanowanie ich prawa do prywatności. Błagam was, abyście powstrzymali się od podążania za nimi do wyjścia lub wejścia do szkoły, czekania na nich pod drzwiami naszego domu lub gonienia ich, gdy idą na zajęcia pozalekcyjne i rekreacyjne, jak to miało miejsce każdego dnia w Barcelonie, gdy fotografowie próbowali uzyskać lepsze ujęcia" - poprosiła.

"Ufam, że dziennikarze i fotoreporterzy mają zrozumienie dla sytuacji, w jakiej znajdują się Milan i Sasha i mogą zachowywać się wobec nich w możliwie najbardziej humanitarny sposób. Szczególnie biorąc pod uwagę, że chodzi o zdrowie oraz integralność fizyczną i emocjonalną dwojga nieletnich w wieku poniżej ośmiu i 10 lat".

Shakira prosi jako matka - dobro dzieci jest dla niej najważniejsze

Shakira dała też do zrozumienia, że jej dzieci chcą po prostu normalnego dzieciństwa, pełnego zabawy i kontaktu z rówieśnikami.

"Oni chcą po prostu móc wychodzić z domu i uczęszczać do szkoły, czując się bezpiecznie. Chcą mieć spokój ducha, że nie są prześladowani lub poddawani ciągłej kontroli kamer".

Shakira podkreśliła, że to prośba od matki, nie wokalistki i artystki.

"Zwracam się z tą prośbą już nie jako artystka, ale jako matka, która chce chronić i dbać o dobrostan psychiczny i emocjonalny swoich dzieci, aby mogły wieść zdrowe i szczęśliwe życie, na jakie zasługuje każde dziecko".

Czytaj też:

Krwawa zemsta kochanka. Wysłał bombę na wesele

Matka Pique wiedziała o romansie? Udostępniała synowi mieszkanie do schadzek!

Gerard Pique ostro przesadził! Obelżywy atak w fanów Shakiry nie pozostał bez odpowiedzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama