Reklama

Reklama

Reklama

Seweryn z „Rolnik szuka żony” wreszcie się żeni! Ujawnia prawdę o swoim związku

Seweryn Nowak z szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” długo nie mógł ułożyć sobie życia prywatnego. Po tym, gdy nie znalazł miłości w programie TVP, niespodziewanie odkrył, że czekała tuż za rogiem…

Seweryn Nowak z Chwalimia koło Piły okazał się jednym z najbarwniejszych uczestników 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Dzielnie wspierała go kobieta, którą wstępnie wybrał na narzeczoną, ale z czasem się rozmyślił. 

O zmianie zdania poinformował swoją kandydatkę Marlenę na oczach milionów widzów. Wspólnymi siłami udało im się rozkręcić awanturę, która przeszła do historii programu. Marlena, która nawiązała korespondencję z Sewerynem jeszcze przed rozpoczęciem programu i przyjechała do jego gospodarstwa przekonana, że są już dogadani,  nawet nie próbowała powstrzymywać targających nią emocji. Nawzajem wyzywali się z Sewerynem od najgorszych i oskarżali się o złe intencje, przy czym Marlena toczyła tę ostrą dyskusję w sukience z sięgającym biodra rozcięciem, świecąc Sewerynowi i widzom majtkami po oczach. 

Reklama

Seweryn z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość swojego życia

Po zakończeniu programu okazało się, że miłość czaiła się tuż za rogiem. Seweryn wpadł w sklepie na swoją sąsiadkę Magdalenę Mos i już po wymianie kilku zdań poczuli, że nadają na tych samych falach. Jak ujawnił Seweryn w odcinku świątecznym programu "Rolnik szuka żony", w którym po raz pierwszy oficjalnie pojawił się z nową partnerką: 

Szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu, na w Wielkanoc tego roku zaręczyli się. Jak wspomina Seweryn w rozmowie z „Super Expressem”, to była chwila przesycona romantyzmem: 

Data ślubu została wyznaczona na przyszły rok, ale narzeczeni już teraz podjęli kilka kluczowych decyzji. Wybranka Seweryna zdecydowała się zrezygnować z kariery w wyuczonym zawodzie architektki krajobrazu i całkowicie poświecić się pracy w gospodarstwie agroturystycznym narzeczonego. Jak potwierdza Nowak: 

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Seweryn Nowak | Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »