Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Serial TVP za milion złotych!

Telewizja Polska wyprodukowała serial, który nigdy nie doczekał się emisji. Ciekawostką jest fakt, że produkcja słono kosztowała "publiczną", bo ponad milion złotych!

Na planie "Domu niespokojnej starości" spotkała się cała plejada polskich gwiazd: Beata Tyszkiewicz, Zofia Czerwińska, Edyta Olszówka, Wojciech Pokora, Edward Linde-Lubaszenko.

Reklama

Mimo że gotowych jest siedem odcinków, a kolejnych trzynaście ma napisany scenariusz, serial nigdy nie wszedł do ramówki. Dlaczego? Jak dowiedział się "Super Express", w produkcji TVP jednym z bohaterów jest ksiądz, nałogowo grający w karty.

Zdaniem Zofii Czerwińskiej to jest prawdopodobnie powód tego, że serial nie trafił na antenę:

"Nieoficjalnie możemy przypuszczać, że ksiądz, pokazany tutaj ze swoją słabością, mimo że żartobliwie, położył temat" - mówi w rozmowie z dziennikiem.

Pozostali aktorzy również są zaniepokojeni zaistniałą sytuacją. Beata Tyszkiewicz uważa, że o serialu "nie zapomniano, tylko ktoś musi poświęcić sześć godzin na obejrzenie go, a następnie podjęcie decyzji".

Andrzej Stępniewski, współproducent, problem widzi w zmieniających się wciąż władzach telewizji publicznej.

Podobnie Edward Linde-Lubaszenko: "Nikt nas o niczym nie poinformował. Ni z gruchy ni z pietruchy wstrzymano produkcję. Już wolałbym, żeby cokolwiek powiedzieli, np. że źle zagraliśmy. Mówiono nam, że mamy uczestniczyć w poważnym zadaniu, a tak się skończyło. Szkoda!" - żali się.

Zobacz również: Wysokie odprawy Lis i Kammela

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Tyszkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje