Reklama
Reklama

Sensacyjny nowy związek z show-biznesie. Jolie przyłapana na randce z bogaczem ze znanej rodziny!

Czyżby Angelina Jolie była znów zakochana? Niewykluczone! Gwiazda została właśnie przyłapana na randce z miliarderem, któremu podobnie jak jej, leży na sercu dobro ludzi oraz ekologia. Wedle doniesień zagranicznych portali, aktorka i David Mayer de Rotschild mają się ku sobie!

Angelina Jolie i jej rzekome romanse po rozwodzie z Bradem Pittem

Angelina Jolie oficjalnie od 2016 roku, kiedy to gruchnęła wiadomość o jej rozwodzie z Bradem Pittem, jest singielką. Choć media nieustannie przypisują jej nowe romanse, podobnie zresztą jak byłemu mężowi, ona nie potwierdziła dotąd żadnego związku.

Aktorka była łączona m.in. z The Wekkndem, Garrettem Hendlundem, pewnym agentem nieruchomości, a swego czasu pojawiły się nawet pogłoski o powrocie do byłego męża, Jonny’ego Lee Millera. Brad Pitt z kolei miał wrócić do Jennifer Aniston, jednak żadne z nich do tej pory nie potwierdziło tych doniesień, pomimo iż byli kilkukrotnie przyłapani razem.

Reklama

Angelina Jolie i David Mayer Rotchild nową parą w polskim show-biznesie?

Tymczasem obecnie znów pojawiły się plotki o nowym romansie Angeliny Jolie. Gwiazda w ostatnim czasie spotkała się na lunchu z Davidem Mayerem do Rotchildem, podczas którego mieli czule patrzeć sobie w oczy. Mężczyzna, podchodzący ze znanej bogatej rodziny finansistów, podobnie jak aktorka jest zaangażowany w pomoc charytatywną, choć w jego przypadku działania skierowane są bardziej na ekologię.

"Page Six" donosi, że ich spotkanie było dość długie, a przez cały czas dopisywały im humory. Co ciekawe, rzekomy nowy kochanek Angeliny Jolie jest łudząco podobny do jej byłego męża, Brada Pitta. Wprawdzie jest od niego sporo młodszy, bo o piętnaście lat, jednak poprzez fryzurę i zarost znacząco przypomina gwiazdora Hollywood. Pojawiły się nawet spekulacje, że to właśnie ze względu na urodę Angelina Jolie zwróciła na niego uwagę, choć nie da się ukryć, że fakt, iż jest aktywistą, z pewnością również miał znaczenie.

David Mayer de Rotschild nie jest związany z branżą filmową jako tako, ale w 2009 roku wyprodukował film dokumentalny mówiący o problemie handlu dziećmi. Miał także swój udział w serii dokumentalnej o metodach produkcji artykułów gospodarstwa domowego. W 2017 roku z kolei wyprodukował dramat dokumentalny poświęcony Georgowi Lanzebyemu.

Zobacz też:

Brad Pitt przegrał z Angeliną Jolie. Znamy szczegóły procesu

Angelina Jolie chciała, aby aresztowano Brada Pitta. Napisała na niego donos

Brad Pitt przegrał z Angeliną Jolie. Znamy szczegóły procesu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama