Reklama
Reklama

Sensacja ws. "trudnej sytuacji" Winiarskiej i Zborowskiego! Aż córka musiała przerwać milczenie!

Ostatnio do mediów trafiła niepokojąca informacja, że Maria Winiarska i Wiktor Zborowski znaleźli się w dość kiepskiej sytuacji finansowej, dlatego zostali zmuszeni do sprzedaży ukochanego domu. Wywołało to spore poruszenie wśród fanów pary. Teraz głos postanowiła zabrać córka Zofia...

Tygodnik "Rewia" doniósł ostatnio, że Maria Winiarska i Wiktor Zborowski zostali zmuszeni do sprzedaży swojej mazurskiej posiadłości. Miało to być podyktowane względami finansowymi. 

"Nie grają już tak często, jak kiedyś. Brakuje ról w serialach i filmach dla aktorów w ich wieku. W samym teatrze nie zarabia się dobrze. Maria straciła też rolę w serialu "Barwy szczęścia". Oboje z Wiktorem uznali więc, że przyda im się dodatkowa gotówka ze sprzedaży działki" - zdradziła w rozmowie z "Rewią" znajoma aktorskiej pary.

W tekście przypomniano, że Wiktor Zborowski zmaga się od wiosny z problemami zdrowotnymi - przeszedł poważną operację kolan i z tego powodu musiał przerwać pracę na scenie, o czym poinformowała wówczas Krystyna Janda.

Reklama

"Niedawno odwołaliśmy "Boską", ponieważ Wiktor Zborowski, który jest po operacji kolana, nie był w tak dobrej formie, żeby mógł zagrać" - opowiadała "Super Expressowi" Janda.

To też miało się odbić na pogorszeniu ich sytuacji finansowej:

"Gdy dojdzie do transakcji, Wiktor będzie musiał zabrać swoje rzeczy, w tym zabytkowe żelazka. Ale oboje z Marysią nie rozpaczają. Do rzeczy materialnych starają się mieć dystans" - mogliśmy przeczytać w tygodniku.

Zofia Zborowska reaguje na wieści o jej rodzicach

Okazuje się jednak, że rewelacje tygodnika nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdą. Tak przynajmniej zapewniła ich córka. 

Żona Andrzeja Wrony nie kryje swego oburzenia tymi plotkami:

"Moi rodzice nic nie sprzedają. Ostatnio tak się uśmiałam, jak przeczytałam dokładnie opisane pierwsze spotkanie Andrzeja z moimi rodzicami, do którego wówczas jeszcze nie doszło. Tak że serio, ludzie, nie czytajcie tych bzdur, szkoda czasu. A jeśli już musicie, to czytajcie to jako fikcję, bo z rzeczywistością nie ma to nic wspólnego" - obruszyła się Zofia. 

Fani pary mogą więc odetchnąć z ulgą...

Zobacz też:

Tak zareagowała córka Zborowskiej na widok ojca. Filmik podbija sieć

Andrzej Wrona jako... Jezus. "Jak się komuś nie spodoba, to jako pokutę trzy zdrowaśki"

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska martwią się o małżeństwo córki Zofii. Pilne spotkanie z mamą Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska wspomina zszywanie po porodzie: "Szew dla męża jest hardkorem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Winiarska | Wiktor Zborowski | Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy