Reklama
Reklama

Niepokojące doniesienia o Wiktorze Zborowskim. To dlatego usunął się w cień

Wiktor Zborowski (71 l.) kilka tygodni temu przeszedł poważną operację. Z najnowszych doniesień wynika, że aktor nie może chodzić, lecz walczy z tym stanem, biorąc udział w rehabilitacji. Niestety, jego powrót na scenę jest obecnie wątpliwy.

Wiktor Zborowski. Jaki jest stan zdrowia artysty?

Niepokojące wieści o złej kondycji Wiktora Zborowskiego przekazała, w rozmowie z "Super Expressem", Krystyna Janda, która na co dzień jest właścicielką Teatru Polonia w Warszawie. Kobieta zdradziła bowiem, że Zborowski, który jest legendą polskiej sceny teatralnej, przeszedł niedawno operację kolana i, niestety, nie może jeszcze występować.

Jak ustalił "Super Express", aktor przechodzi obecnie konieczną rehabilitację, by wrócić do pełnej sprawności sprzed zabiegu, jednak poprawa nie następuje tak szybko, jak przypuszczał. Na powrót do dawnej sprawności potrzebuje więc jeszcze trochę czasu.

Reklama

Okazuje się, że problemy zdrowotne ciągną się za Wiktorem Zborowskim już od dłuższego czasu. Poddawał się już nawet rekonstrukcji lewego stawu. Chociaż stan aktora obecnie nie jest idealny i czeka go jeszcze wiele pracy, Zborowski jest dobrej myśli.

Wiktor Zborowski: co teraz z jego miejscem w teatrze?

Wiktor nie musi się jednak obawiać, że przez swoją niedyspozycję straci miejsce w teatrze. Jego szefowa, Krystyna Janda, cierpliwie czeka na powrót swojego pracownika do teatru. Jak przyznała w wywiadzie, rzadko zdarza się jej odwoływać przedstawienie, jednak niekiedy robi to, ponieważ człowiek jest dla niej najważniejszy.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska nie lubi dziewczyny syna? "To nie żaden grząski teren"

Marcin Hakiel filozofuje na Instagramie: "Oczy to zwierciadło duszy". Przy okazji wyjawił coś jeszcze...

Martyna Wojciechowska szuka pracy na Instagramie! Co się stało?

Austriacka prasa nazwała Zełenskiego "wampirem". Są zarzuty o antysemityzm

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktor Zborowski | Krystyna Janda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama