Reklama
Reklama

Sebastian Fabijański znika z Instagrama na zawsze?! To koniec jego wygłupów w sieci?

Sebastian Fabijański przechodzi obecnie poważny kryzys wizerunkowy, który odbił się na jego karierze zawodowej. Afera z Rafalalą i Maffashion mocno nadwyrężyły aktora, który nieroztropnie korzystał z własnego smartfona. Z tego powodu w końcu zdecydował się na poważny krok i postanowił na stałe wylogować się z social mediów. Możemy odetchnąć z ulgą?

Sebastian Fabijański znika z Instagrama na zawsze?! To koniec jego wygłupów w sieci?

W ostatnich tygodniach Sebastian Fabijański (posłuchaj!) mocno sobie "nagrabił" poprzez nieroztropne korzystanie z sieci. Przypomnijmy, że z nieznanych przyczyn postanowił wyjaśnić okoliczności, w których doszło do feralnego spotkania z Rafalalą. Udzielił wówczas sensacyjnego wywiadu dla Pudelka, w którym wyjawił nie tylko, że podczas wieczornej schadzki przyjął substancje psychoaktywne i nic nie pamięta, ale też przyznał, że zdradził swoją partnerkę Maffashion.

Reklama

Choć Sebastian wyraźnie nie przewidział, jaką sensację wzbudzi jego wyznanie, to w sieci wybuchło istne piekło. Maffashion starała zdystansować się do całej afery, jednak nie zabrakło "festiwalu oświadczeń", które wystosowały w sieci obie strony. Wybryki w sieci mocno nadszarpnęły wizerunek aktora i pokrzyżowały zawodowe plany. Sebastian m.in. stracił duży kontrakt na swój debiut reżyserski, o czym pisaliśmy (tutaj). Ostatecznie aktor obraził się na internautów a sposób, w jaki funkcjonują współczesne media, wyraźnie go przerósł.

Dziś Sebastian Fabijański postanowił ostatecznie pożegnać się ze social mediami, a na jego profilu pojawiło się kolejne oświadczenie. Aktor nie ma już dostępu do swojego konta na Instagramie.

Można jedynie spekulować, czyim pomysłem było organicznie dostępu do social mediów Sebastianowi, jednak należy przyznać, że wizerunkowo - mogła to być dla niego najlepsza decyzja.

Zobacz też:

Sebastian Fabijański nadrabia stracony czas i spaceruje z synem. Czy odnajduje się w roli ojca?

Fabijański za noc z Rafalalą słono zapłacił. Właśnie stracił duży kontrakt!

Ida Nowakowska szczerze o amerykańskim mężu. Umie mówić po polsku? "Wciągnął w ten nasz świat..."


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama