Reklama
Reklama

Sceny z pożegnania Piotra Woźniaka-Staraka chwytają za serce. Ujawniła zdjęcia z rodzinnej ceremonii

Piotr Woźniak-Starak był postacią uwielbianą przez swoją rodzinę, bliskich i przyjaciół. Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że przy okazji każdej rocznicy jego śmierci tak wiele osób wspomina pamięć producenta filmowego. W toku też doszło do specjalnej rodzinnej ceremonii na jeziorze Kisajno. Jedna z uczestniczek wydarzeń z udziałem Agnieszki Woźniak-Starak pokazała, jak wydarzenie wyglądało od środka.

Piotr Woźniak-Starak zmarł 4 lata temu

Od 2019 roku każdy sierpień jest niezwykle trudnym i nostalgicznym czasem dla całej rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Od czasu śmierci znanego producenta filmowego i filantropa minęły już bowiem cztery lata. Choć czas leczy rany, jego bliscy i znajomi zawsze korzystają z rocznicy, by uczcić jego pamięć. Nie inaczej było także w tym roku.

Oficjalna uroczystość na cześć Woźniaka-Staraka odbyła się kilka dni temu na terenie rodzinnej posiadłości Staraków w Fuledzie. To było jedno z najbardziej ukochanych przez 39-latka miejsc na całej Ziemi. Mężczyzna upodobał sobie zwłaszcza jezioro Kisajno, na które podobnie jak co roku zgromadzeni wyruszyli w trakcie ceremonii.

Reklama

Jak informuje "Fakt", w rocznicę śmierci producenta na wody wypłynęły statek wycieczkowy oraz motorówka. To właśnie z niej wypuszczono wieńce, zgodnie z obowiązującą tradycją. Zwykle temu wydarzeniu przewodziła Agnieszka Woźniak-Starak, ale zdaniem tabloidu tym razem wolała obserwować "taniec" wieńców na wodzie z większego statku. Na miejscu byli także rodzice Piotra - Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak.

Sławy mediów i ekranu na pożegnaniu Woźniaka-Staraka

Oprócz członków rodziny w Fuledzie nie mogło też zabraknąć przyjaciół Woźniaka-Staraka ze świata mediów. Z doniesień mediów wiemy, że pamięć zmarłego uczcili m.in. Katarzyna Kolenda-Zalewska, Paulina Krupińska i Rinke Rooyens oraz Katarzyna Janowska. Ostatnia z wymienionych gwiazd zrelacjonowała pożegnalną imprezę od wewnątrz na swoim Instagramie.

Dziennikarka wrzuciła na Instastories zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka otoczone świecami oraz dwa rzędy krzeseł ustawione przed symbolicznym grobem mężczyzny. Dzięki niej dostaliśmy też rzadki wgląd w szczegóły wypuszczania wieńców na wodę. Janowska pokazała, że w tym roku każdy z nich płonął jasnym światłem, które można byto zobaczyć z daleka.

Zobacz też:

Co się stało z majątkiem Piotra Woźniaka-Staraka po jego śmierci? Dostała fortunę

Matka Agnieszki Woźniak-Starak ostrzegała ją przed Piotrem. Miała nietypowy problem

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama