Reklama
Reklama

Co się stało z majątkiem Piotra Woźniaka-Staraka? Żona po jego śmierci dostała fortunę

Co się stało z majątkiem Piotra Woźniaka-Staraka? Miliony, które zarobił biznesmen zostały odziedziczone w spadku przez Agnieszkę, byłą prezenterkę "Dzień Dobry TVN". Po śmierci męża otrzymała fortunę bez względu na podpisaną podczas ślubu intercyzę.

Co się stało z majątkiem Piotra Woźniaka-Staraka? Agnieszka po śmierci męża odziedziczyła pokaźną fortunę

Piotr Woźniak-Starak cztery lata temu zginął tragicznie na jeziorze Kisajno. Producent zmarł tragicznie dokładnie cztery lata temu i pomimo wszelkich starań, nie udało się go odnaleźć żywego. Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża odziedziczyła pokaźną fortunę. To dlatego celebrytka nie przejęła się utratą pracy w "Dzień Dobry TVN". Jest zabezpieczona do końca życia.

Reklama

Piotr Woźniak-Starak i jego majątek

 Firma Watchout, która zajmowała się produkcją filmów (m.in. "Bogowie", "Big Love", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej") wygenerowała w 2017 roku zyski w wysokości 27 mln złotych.

Producent zarobił na swoich kinowych hitach 75 milionów złotych. W skład jego majątku wchodziły też liczne nieruchomości i luksusowe samochody

Para w sierpniu 2016 roku postanowiła wziąć ślub. Wesele odbyło w romantycznej Wenecji, w ekskluzywnym Pałacu Vendramin Calergi, a prezenterka przygotowała na tę okazję aż trzy bajeczne kreacje. Impreza weselna kosztowała 1,5 mln złotych.

Woźniak-Starak miał ogromny majątek. Co dostała Agnieszka po śmierci męża? Oto jej spadek

Para otrzymała w prezencie ślubnym od mamy Piotra apartament na Manhattanie, wart blisko 30 milionów złotych. Agnieszka zamieszkała natomiast w rodzinnej willi w Konstancinie.

Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła po mężu fortunę bez względu na podpisaną intercyzę. Miała bowiem ona moc prawną wyłącznie w przypadku rozwodu. Jedynym, co mogłoby to zmienić byłby testament, którego 39-letni Piotr Woźniak-Starak nie zostawił.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Woźniak-Starak | Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy