Reklama
Reklama

Sandra Kubicka zalała się łzami! „Jest mi bardzo przykro”

Sandra Kubicka, a konkretnie jej firma, padła ofiarą ataku hakerskiego! Modelka bardzo to przeżyła, o czym opowiedziała na Instagramie.

Sandra Kubicka już od dłuższego czasu zapowiadała, że niebawem jej nowe "dziecko" ujrzy światło dzienne. Mowa o sklepie internetowym z suplementami i zdrowym jedzeniem, który stworzyła i który miał mieć swoją premierę w niedzielę, 21 listopada.

Miał, gdyż na drodze stanęli... hakerzy! Sandra Kubicka w ostatnim czasie z podekscytowaniem mówiła o starcie swojego sklepu i nie mogła się doczekać, kiedy to nastąpi.

Kiedy już wszystko było dopięte na ostatni guzik, okazało się, że nie ma możliwości złożenia zamówienia, a wszystko przez atak hakerski!

Reklama

Sandra Kubicka zamieściła na instastory zdjęcie, na którym jest cała zapłakana, a w opisie napisała jedynie, że "to nie są łzy szczęścia", pytając retorycznie, "jak można być tak podłym człowiekiem".

Sandra Kubicka wydała oświadczenie

Następnie zamieściła oświadczenie, w którym wyjaśniła dokładnie, co się wydarzyło.

Wyjawiła również, jak bardzo jest jej przykro

Sandra Kubicka zapowiedziała również, że sprawę zgłosi w odpowiednie miejsca.

Podziękowała także za wsparcie i podkreśliła, że z pewnością ta sprawa jej nie zniechęci do spełnienia swojego marzenia o własnej marce.

Trzymamy kciuki, aby wszystko szybko się wyjaśniło!

Zobacz też:

Prawda o Kamili z "Rolnika" wyszła na jaw!

Beztroski Karolak przyłapany na gorącym uczynku!

Chloe Ferry zachwyca na gali

***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy