Reklama
Reklama

Sandra Kubicka w samym staniku wychodzi z TVP. Poczuła ciepełko wiosny?

Sandra Kubicka ewidentnie jest rozgrzana swoją nową pracą w TVP, bo nawet nie poczuła, że pierwsze dni wiosny nie koniecznie będą upalne. Jednak dziewczyna Aleksandra Barona przeszła stylizacją samą siebie! Czy pasuje jej tak się ubrać do pracy, zwłaszcza gdy pracodawcą jest Telewizja Polska?

Sandra Kubicka została przyłapana jak rozgogolona wychodzi z TVP

Sandra Kubicka, czyli modelka, influencerka a od niedawna prowadząca nowy program w TVP została przyłapana przez paparazzich czyhających przed budynkiem. Celebrytka zakochana jest od dawna w Aleksandrze Milwiwie-Baronie, który z kolei jest jurorem w programie "The Voice Kids". Czy ukochany maczał place w zatrudnieniu partnerki w telewizji? Nie wiadomo. 

Sandra Kubicka w samym staniku wychodzi z TVP. Poczuła ciepełko wiosny?

Ostatnio Sandra wyraziła ostro swoje niezadowolenie z okazji wygranej Blanki jako reprezentantki Polski na Eurowizji 2023. Przypomnijmy, że niedawno rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską, choć dawniej zarzekała się, że jej noga tam nigdy nie postanie!

Reklama

Jak widać krytyka pracodawcy nie przeszkodziła ukochanej Barona prowadzić program "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć", który ma konkurować z z "Love Island", czy "Hotel Paradise". Gorący klimat programu, który był kręcony na Wyspach Kanaryjskich zagościł u Sandry na stałe - zobaczcie co ubrała!

Sandra Kubicka wychodzi z TVP. Zamiast bluzki miała tylko stanik

Sandra Kubicka miała na sobie szary damski garnitur a pod spodem... stanik. Na szczęście narzuciła na plecy kożuszek, kiedy powiew wiatru okazał się jeszcze zbliżony klimatem do zimy, niż wiosny. Czy to aby na pewno dobra stylówka do pracy? 

Celebrytka jako dodatki wybrała czarny pasek do spodni ze złotą klamrą z logiem Gucci, który pasował jednocześnie do czarnych mokasynów ze złotym łańcuchem. Do tego dopasowała kolorystycznie czarną torebkę Marc Jacobs i czarne okulary przeciwsłoneczne. Na szyi Sandra miała łańcuszek z diamencikami.

Po przetuptaniu na parking nowa pracownica TVP wsiadła do swojego białego Range Rovera i pojechała w siną dal!

Zobacz też:

Znana babcia Barona nieprzytomna trafiła do domu opieki! Cudem przeżyła!

Babcia Barona wyznała smutną prawdę: "Czekam i doczekać się nie mogę"

Skandaliczne żarty Kubickiej i Barona. Naśmiewają się z osób w kryzysie bezdomności

Koniec miłości Sandry Kubickiej i Barona?! Przyjaciel nie ma wątpliwości

Sandra Kubicka przerwała milczenie w sprawie kryzysu z Baronem. "Nie byłam na to przygotowana"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | TVP | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama