Reklama
Reklama

Nowa gwiazda TVP ostro krytykuje wyniki głosowania Eurowizji: "Disco polo leci reprezentować Polskę"

Eurowizja 2023 przeszła koło nosa Jannowi (24 l.), który przez sporą rzeszę widzów był uznawany za faworyta nie tylko w krajowych eliminacjach, ale również w konkursie głównym. Sandra Kubicka (28 l.) trzymała kciuki za Dominika Dudka, czyli niedawnego podopiecznego jej ukochanego w programie "The Voice of Poland". Po zwycięstwie Blanki zareagowała w niezwykle wymowny sposób.

Eurowizja 2023: wyniki preselekcji

Eurowizja 2023 w tym roku odbędzie się w Liverpoolu. Po zeszłorocznych niepowodzeniach Krystiana Ochmana oraz skandalach związanych z głosowaniem, Polacy mają wielki apetyt na sukces. Do wczoraj Jann uchodził za czarnego konia konkursu. W preselekcjach utalentowany 24-latek przegrał jednak z uroczą Blanką. Piosenkarka, która ma za sobą przygodę z "Top Model" zwyciężyła głosowanie.

Reklama

Po ogłoszeniu wyników preselekcji, w studio TVP zapanowała wrzawa, ale nie taka, jakiej mogła oczekiwać Blanka (zobacz!). Z publiczności dobiegały gwizdy oraz buczenie. Widzowie obecni w studio byli bardzo niezadowoleni z werdyktu. Chcieli, aby to charyzmatyczny Jann reprezentował Polskę podczas 67. edycji Eurowizji.

Eurowizja 2023: Sandra Kubicka reaguje

Z werdyktu nie jest również zadowolona Sandra Kubicka. Modelka od początku mocno kibicowała Dominikowi Dudkowi. Nowa gwiazda TVP całym sercem pragnęła, aby to właśnie wychowanek jej ukochanego z programu "The Voice of Poland" otrzymał życiową szansę na międzynarodową karierę. Chwilę po ogłoszeniu wyników załamana Sandra Kubicka opublikowała na InstaStories zdjęcie telewizora. W kadrze możemy zobaczyć uśmiechniętą Blankę. Niestety podpis nie jest równie pozytywny.

"Disco polo leci reprezentować Polskę" - czytamy pod zdjęciem.

Choć piosenka "Solo" w wykonaniu Blanki nie jest typowym utworem disco polo, faktycznie można w niej wychwycić typowy dla gatunku rytm. Wiele osób dostrzega również podobieństwa w warstwie muzycznej do kawałka Demi Lovato o identycznym tytule z 2018 roku. 

Eurowizja 2023. Sandra Kubicka otwarcie krytykuje Blankę

Sandra Kubicka jest bardzo niezadowolona z wyników głosowania. Partnerka Aleksandra Milwiwa-Barona liczyła na to, że zwycięzca ostatniej edycji "The Voice of Poland", Dominik Dudek otrzyma bilet do Liverpoolu. Trzeba przyznać, że podopieczny jurora show TVP jako jeden z nielicznych kandydatów czuł się na scenie pewnie i potrafił bezbłędnie wykonać swój utwór.

"Dominik śpiewa, gra na gitarze, komponuje i pisze swoje piosenki. Dla mnie muzyka to instrumenty" - zauważyła w mediach społecznościowych Sandra Kubicka.

Sympatia Sandry Kubickiej do wychowanka jej chłopaka jest oczywista. Niemniej jednak, Dominik Dudek zdecydowanie zasłużył na dostrzeżenie. Wraz z zespołem zaprezentował najwyższy muzyczny poziom.  

Sandra Kubicka niedawno rozpoczęła współpracę z publicznym nadawcą. Czy nie obawia się, że krytyczne opinie dotyczące wyników głosowania zaszkodzą jej?

Zobacz też:

Eurowizja 2023. Jann w przeszłości był "gwiazdą" Polsatu. Jego historia porusza

Internauci nie zostawili suchej nitki na występie Nataszy Urbańskiej."Będzie mi się to śniło po nocach"

Blanka wygrała preselekcje Eurowizji 2023. Oto co powiedziała jej Górniak [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy