Reklama
Reklama

Sandra Kubicka rozstała się z Baronem? Jednym zdjęciem ucięła spekulacje

Sandra Kubicka (27 l.) wciąż musi udowadniać, czy nadal jest w związku z Baronem. Brak obecności ukochanego na zdjęciach już dawno zaniepokoił fanów. Tym razem celebrytka ucięła wszelkie spekulacje.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są gorącą parą polskiego show-biznesu. Tym bardziej plotki na ich temat są elektryzujące dla fanów. Przez ostatnie miesiące spekulowano, czy kochankowie nadal są ze sobą. Spędzali osobno czas i nie dodawali wspólnych zdjęć. Czy to początek końca?

Sandra Kubicka i Baron rozstali się?

Nikt w show-biznesie nie spodziewał się, że Sandra KubickaBaron zostaną parą. Ogłosili związek w październiku 2021 roku i od tamtej pory byli nierozłączni. Niecały rok później, coraz głośniej plotkowano o kryzysie w ich związku. Wkurzona celebrytka nawet komentowała to jednoznacznie: "Wybieram siebie", dodając przy okazji samotną fotkę z Santorini.

Reklama

Wkurzona odpowiadała też fanom, że nie podoba jej się włażenie w butach do jej prywatnego życia.

"Wiem, że w Polsce jest ciężkie do pojęcia dla wielu, gdzie matki wychowują swoje córki od małego i uczą, że mają siedzieć w domu i nie odzywać się, i obierać staremu ziemniaki. Jest 2022. Otwórzcie głowy na inne perspektywy" - napisała na Instagramie.

Czy Sandra Kubicka rozstała się z Baronem? Ucięła wszelkie plotki

Tymczasem Sandra Kubicka postanowiła uciąć wszelkie plotki na temat rozstania z Baronem. Dodała na Instagramie zdjęcie, na którym całuje ukochanego. Fotkę podpisała następującymi słowami:

"Kocham nasze wspólne życie. Kocham to jak się wspieramy. Kocham to co razem tworzymy. Kocham to jaką kobieta się przy Tobie stałam. Kocham jak się uzupełniamy. Kocham Twój spokój. Kocham gdy otwierasz rano oczy i pierwsze co mówisz to "Kocham Cie misiu". Kocham Cie mój ksieciu z bajki".

Pod postem Sandry zaroiło się od słodkich komentarzy fanów pary: "Kibicuję!", "Gratulacje", "Cudowni", "Cudownego życia Wam życzę", "Uwielbiam Was oglądać takich szczęśliwych".

Pomponik również życzy dużo miłości!

Zobacz także:

Kubicka komentuje plotki o rozstaniu z Baronem, dodając zdjęcie tylnych walorów: "Wybieram siebie"

Sandra Kubicka pokazała zdjęcia USG! Wyniki badań to potwierdzają

Baron rzucił alkohol. Teraz chwali się abstynencją. "Wypiłem tyle, ile powinienem". Co na to Kubicka?

Kubicka sprzedaje drogie suplementy dla "aktywnych seksualnie". Farmaceuta demaskuje skład produktu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy