Reklama

Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości": Seniorka Natalia w ultrakrótkiej mini! Widzowie TVP: "Wulgarna, niechlujna. Totalny obciach"

Najnowsza edycja "Sanatorium miłości" od pierwszego odcinka wzbudza ogromne emocje. Największą uwagę od samego początku zwraca wyzwolona Natalia, która zadziwia młodzieńczym wyglądem i stylem bycia. Jej koleżanki emerytki nie mogły uwierzyć, że kobieta jest po sześćdziesiątce. Z kolei widzowie TVP nie zostawiają na niej suchej nitki za to, jak zachowywała się i kusiła w ultrakrótkiej mini podczas dancingu. Aż tak niesmaczne?

"Sanatorium miłości" okazało się hitem TVP, więc stacja oczywiście tworzy kolejne edycje programu, w którym seniorzy szukają swojej drugiej połówki. 

Show niezmiennie prowadzi Marta Manowska, która bywa nazywana naczelną swatką kraju. Czy tym razem też uda jej się kogoś połączyć? To się dopiero okaże, bo nowy sezon dopiero się rozpoczął. I to jak!

Furorę zrobiła bez wątpienia seniorka Natalia, którą jednak trudno określać takim mianem. Kobieta wygląda bowiem jak nastolatka! Jej koleżanki z sanatorium nie dowierzały, że jest po sześćdziesiątce. 

Reklama

Panom oczywiście bardzo przypadła do gustu. Senior Piotr już oznajmił, że marzy o tym, by z Natalią zamieszkać w jednym pokoju. To oczywiście nie wchodziło w grę...

"Sanatorium miłości": Natalia pokazuje swe wdzięki

W zapowiedzi kolejnego odcinka widać, że Manowska zorganizowała emerytom dancing. Zdjęcia na Facebooku programu wywołały jednak spore emocje. Oczywiście głównie zdjęcia Natalii, która pojawiła się na parkiecie w krótkiej mini. Widzowie TVP nie kryli oburzenia. Większość komentarzy jest bardzo krytyczna w stosunku do młodzieżowej emerytki. 

"Wygłupiła się Pani. Wygląda niechlujnie, wyzywająco, wulgarnie. Przydałoby się tej Pani lustro. Jak już chciała pokazać wszystkie swoje "walory" mogła wystąpić w bikini. Totalny obciach" - oburzali się ludzie. 

Natalia z "Sanatorium miłości" w ogniu krytyki

Tego typu słów oburzenia było więcej. Poradzili jej m.in., by taką sukienkę oddała córce, bo w tym wieku nie wypada zakładać takich seksownych "halek". 

"Ta Pani przesadziła, to porażka, spojrzenie w lustro, trochę wyobraźni i dużo samokrytyki... przecież to już nie ten wiek, nie te oczy i nie to ciało!", "Ta z przodu wygląda jakby była bez sukienki, tylko w samej krótkiej halce, masakra jak ona wygląda", "Trochę panią poniosło... Bardzo wulgarnie, każdy wiek ma swoje prawa...a sukienusie to córce można oddać" - radzili jej widzowie. 

A wam jak się podoba seksowna seniorka w mini? 

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski zobaczył, co wydarzy się w kwietniu. Jasnowidz ostrzega Polaków!

Orędzie prezydenta RP Andrzeja Dudy. "Świat z podziwem patrzy na Polaków"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy