Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski zobaczył, co wydarzy się w kwietniu. Jasnowidz ostrzega Polaków!

Krzysztof Jackowski (58 l.) od jakiegoś czasu jest niezwykle aktywny na swoim kanale na YouTube i płodny w swoich wizjach. Nie da się ukryć, że czas wojny z całą pewnością dostarcza mu nowych tematów i nieustannie komentuje to, co rzekomo ma wydarzyć się na świecie w nadchodzących miesiącach. Tym razem wyjawił, czego możemy spodziewać się w kwietniu.

Krzysztof Jackowski od wielu lat raczy Polaków mniej lub bardziej trafnymi wizjami. Jasnowidz współpracował nawet z organami ścigania, którym pomagał odnaleźć zaginionych ludzi. Jakiś czas temu założył również kanał na YouTube i to właśnie tam przeniósł swoją "działalności".

Jackowski jest niezwykle uniwersalny w swoich wizjach. Gdy na świecie szalała pandemia, jego przepowiednia koncentrowały się wokół COVID-19, następnie kilka chwil poświęcił przemianom społeczno-politycznym w Polsce, prognozom pogody, a teraz przyszedł czas na wojnę.

Reklama

Nie da się ukryć, że jego pełne katastrofizmu wizje dalekie są od pozytywnych. Można mieć jednak wrażenie, że jego wynurzenia tożsame są z aktualnie palącymi tematami w mediach. Tym razem ostrzegł Polaków mówiąc, że czeka nas ciężki rok.

To się wydarzy w kwietniu

Wróżbita przewiduje, że wojna w Ukrainie potrwa jeszcze bardzo długo, a jej następstwem będzie m.in. pogłębiający się kryzys w światowej gospodarce. Intensywne działania zostaną przeprowadzone w kwietniu.

Problemy nie ominą Polski

Jasnowidz dodał także, że w jego przeczuciach pojawia się polski rząd, który mierzy się z kryzysem finansowym. Wróżbita przewiduje, że ogłosi on "radykalne decyzje", które spowodują, że Polska będzie mogła wiele stracić na naszej walucie.

W czarnych barwach maluje się również druga połowa roku. Jackowski przyznał, że zobaczył w swojej wizji różne "stany" np. stan wyjątkowy. Wierząc jego prognozom - będą problemy z wolnością i z dostępem do służby zdrowia.

Okazuje się jednak, że Jackowski nie ma tylko fatalnych wieści. Możemy bowiem liczyć na... dobrą pogodę. Krzysztof wieszczy, że będzie "szybka wiosna i bardzo ładne lato".

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski straszy Polaków! Twierdzi, że będziemy wobec tego "bezradni"

Krzysztof Jackowski zapowiada wielkie zmiany w Polsce! Straszne, co ma się rozpocząć już wiosną!

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy