Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski zapowiada wielkie zmiany w Polsce! Straszne, co ma się rozpocząć już wiosną!

Krzysztof Jackowski (58 l.) ma teraz niezwykle płodny czas. Jasnowidz chętnie wypowiada się na tematy społeczno-polityczne w Polsce, więc nic dziwnego, że obecnie wojna w Ukrainie i rzekoma przyszłość naszego kraju są jego głównymi tematami. Tym razem przepowiedział... jak zwykle same katastrofy!

Krzysztof Jackowski od wielu lat obecny jest w polskich mediach. Wróżbita był również zaangażowany w pomoc organów ścigania, kiedy pomagał śledczym w odnalezieniu zaginionych osób. Jakiś czas temu założył jednak kanał na YouTube i to właśnie m.in. do internetu przeniósł swoją "działalność".

Profeta wypowiada się na najróżniejsze tematy, jednak nie da się ukryć, że ostatnio jego uwaga koncentruje się wokół wydarzeń w Ukrainie i... prognoz pogody. Kilkukrotnie opowiadał bowiem, jak będzie przedstawiać się w tym roku wiosna.

Reklama

Protesty w Polsce

Oprócz tego, że ma do nas zawitać niebawem i otulić nas ciepłem promieni słonecznych, to okazuje się również, że wcale nie będzie taka szczęśliwa. Jackowski w rozmowie z "Super Expressem" zapowiedział, że czekają nas protesty...

Wróżbita już pod koniec 2021 roku informował, że jest przerażony tym, co zobaczył w swojej wizji na nadchodzący rok. Twierdził, że 2022 będzie o wiele gorszy od poprzedniego i "nie będziemy mogli go porównać do żadnego innego".

Jackowski przewiduje, że nie tylko wiosna będzie "gorąca", ale również lato. W swojej wizji zobaczył bowiem premiera polski, który "stoi gdzieś na ulicy i mówi o jakimś rozdawaniu". Przyznał, że będzie ogromne napięcie w społeczeństwie, ale tak naprawdę nic się nie będzie działo.

Jackowski straszy katastrofą w Ukrainie

Profeta podzielił się też nowymi przeczuciami na swoim kanale na YouTube. Tam opowiadał o tym, co jego zdaniem przytrafi się w najbliższym czasie w Ukrainie. Krzysztof widzi Ukrainę w niebezpieczeństwie, która będzie musiała zmierzyć się z "uszkodzeniem czegoś, przed czym nie będzie ratunku".

Jackowski przewiduje, że może to mieć związek z uszkodzeniem reaktora jądrowego. Dodał, że to zdarzenie sprawi, że reakcje państw na arenie międzynarodowej staną się niezwykle nerwowe. Państwa nie będą chciały stać bezczynnie.

Krzysztof Jackowski wielokrotnie straszył już Polaków tragicznymi wydarzeniami. Warto przypomnieć, że nie wszystkie z nich się spełniły, a niektórzy sceptycy zastanawiają się w ogóle, czy którakolwiek przepowiednia wypełniła się w tak czarnym scenariuszu, jak zapowiada wróżbita... Czy ktoś jeszcze w to wierzy?

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski zdradził, co przyniesie kwiecień. Diametralne zmiany!

Krzysztof Jackowski straszy Polaków! Twierdzi, że będziemy wobec tego "bezradni"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy