Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Bożena z Augustowa, która wpadła w oko Adamowi?

W "Sanatorium miłości 5" Bożena z Augustowa od razu została zauważona. Jako pierwsza została wybrana przez pozostałych uczestników show kuracjuszką odcinka. Seniorka wyznaje zasadę "Nigdy nie mów nigdy". Kim jest Bożena?

"Sanatorium miłości 5". Ruszyła piąta edycja

"Sanatorium miłości 5" to randkowy program TVP, który cieszy się sporą popularnością. Jego uczestnikami jest 12 seniorów, którzy spędzają czas w Busku-Zdroju na wspólnych zabiegach rehabilitacyjnych, zabawach, tańcach i przede wszystkim randkach. Nad wszystkim czuwa tak jak i w poprzednich sezonach, Marta Manowska. To jej kuracjusze zwierzają się z życiowych tajemnic i najskrytszych pragnień. 

Reklama

Uczestniczkami 5. edycji randkowego show są piękne i pewne siebie kobiety, które znają swoją wartość: Anita z Bydgoszczy,Ewa z Tarnowskich Gór, Iwona z Warszawy, Joanna z Warszawy,  Ula z Gdańska oraz Bożena z Augustowa.

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Bożena?

Bożena z Augustowa jest bardzo aktywną seniorką. Poza tym, że nadal pracuje, ma wiele pasji. Kuracjuszka poświęca się sztuce. Maluje, pisze wiersze, ma na koncie kilka wydanych tomików poezji. Łączyła wieczorki poetyckie z ekspozycją swoich prac malarskich. 

Bożena cztery lata temu straciła męża, z którym ma trójkę dorosłych już dzieci. Jej pozytywny stosunek do świata nie pozwala zamknąć się na nowe doświadczenia, dlatego postanowiła wziąć udział w programie.

Kogo Bożena szuka w telewizyjnym programie randkowym?  Jak sama mówi, mężczyzna, w jej przypadku, nie musi być atrakcyjny wizualnie. Piękno zewnętrzne nie zawsze oznacza bogactwo duchowe, a ważne jest to, kto co ma w sercu. Istotna w mężczyźnie jest dla Bożeny jego życiowa mądrość. Czy te warunki spełnia Adam? 

Bożena wyjawiła, że ma sześcioro wnucząt, które ogromnie kocha, ale nie chce być "babcią do pilnowania". Ma jeszcze sporo planów i chce mieć czas dla siebie. Czasami na spacerze z wnukami prosi, by nie nazywali jej babcią.

"Sanatorium miłości 5". Bożena pójdzie na randkę z Adamem

W 3. odcinku Adam i Bożena mieli już okazję spotkać się na randce, a co więcej - oboje się sobie podobają. Senior uważa, że Bożenka jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą. Z kolei kuracjuszce podoba się bródka i siwizna Adama. 

W 4. odcinku "Sanatorium miłości" kuracjusze musieli biegać w labiryncie. Konkurencję wygrał Adam, który w nagrodę mógł wybrać partnerkę na randkę. Senior bez wahania wskazał Bożenę. Ta nie posiadała się z radości. Jak wypadnie ich randka w następnym odcinku?

Będziecie oglądać?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Iwona, która szuka mężczyzny, by wywieźć go do Hiszpanii?

"Sanatorium miłości 5". Darek opowiedział o rodzinnej tragedii. Polały się łzy

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Ula, która zawróciła w głowie kilku kuracjuszom?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy