Reklama

Reklama

Reklama

Sanah zmieniła nazwisko! Zwrócili uwagę tylko najwierniejsi fani

Sanah kolejny raz zaskoczyła swoich fanów i opublikowała w sieci teledysk z okazji mundialu "Najlepszy dzień w moim życiu". W opisie piosenki można dostrzec, że... Zuzanna Jurczak zmieniła nazwisko! Jak teraz nazywa się młoda gwiazda?

Sanah to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka, kompozytorka i skrzypaczka urzekła fanów nie tylko anielską barwą głosu, ale i niebanalną osobowością. Dzisiaj ceny biletów na jej koncert kosztują nawet 500 złotych! 

Artystka z okazji mundialu podzieliła się w sieci tajemniczym teledyskiem do piosenki "Najlepszy dzień w moim życiu", który sama wyreżyserowała. Zuzia biega beztrosko po murawie w białej sukni w swoim stylu z wisiorkiem z łyżeczką, nawiązującym do jej trasy koncertowej "Bankiet".

Reklama

Sanah wzięła ślub i zmieniła nazwisko

Gwiazda daje jednocześnie do zrozumienia, że marzy jej się występ na wyprzedanym stadionie. Nie wszyscy zauważyli jednak, że w opisie do utworu Zuzanna Irena nie nazywa się już Jurczak, a... Grabowska! 

Najpierw wokalistka została podpisana jako "sanah" przy współtworzeniu tekstu i melodii, a następnie jako reżyserka i scenarzystka przedstawiła się już pełnym imieniem i nazwiskiem.

Sanah rzadko wspomina publicznie o swoim życiu prywatnym, choć najwierniejsi słuchacze wiedzą, że w klimatycznej pieśni "Święty Graal" pojawia się ukochany Zuzi. To właśnie o nim śpiewa również w romantycznej piosence "Ten Stan". Mężczyzna pojawił się również na planie teledysku "Kolońska i szlugi".

Niektórzy dopatrzyli się również na Instagramie artystki obrączki na jej palcu, a podczas festiwalu muzycznego Fest Zuzanna pokazała nagranie w białej sukni i welonie. Ona sama jednak nie wypowiada się na temat życia uczuciowego.

Zobacz też:

Sanah już jest żoną! Pokazała suknię ślubną na Fest Festival 2022

Sanah jest w ciąży?! Fani podczas koncertu zawrócili uwagę na pewien szczegół

Sanah mierzy się z hejtem! Chodzi o ceny biletów...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy