Reklama
Reklama

Sanah w nowym teledysku całuje narzeczonego!? Tak wygląda!

Sanah to piosenkarka uznana przez młode pokolenie. Gwiazda ma oddaną rzeszę fanów, którzy śledzą wszystkie jej dokonania. W najnowszym teledysku artystki wystąpił tajemniczy mężczyzna z zamazaną twarzą. Fani Sanah twierdzą, że to... jej narzeczony!


Sanah, a właściwie Zuzanna Irena Jurczak, to uznany głos młodego pokolenia. Młoda dziewczyna jest niezwykle uzdolniona muzycznie - gra na skrzypcach, komponuje, pisze teksty, a swoim delikatnym głosem urzeka słuchaczy.

Niedawno w duecie z Soblem nagrała utwór "Cześć, jak się masz?". Piosenka nie została przyjęta tak dobrze, jak wcześniejsze hity artystki, ze względu na skandaliczne zachowanie rapera. W trakcie jednego ze swoich koncertów Sobel zwyzywał fana, który wszedł na scenę, a po 20 minutach przerwał koncert, bo, jak stwierdził, nie chciał dłużej grać.

Reklama

Sanah. Plotki o ślubie są prawdziwe?

Niedawno miała premierę nowa piosenka Sanah "Kolońska i szlugi". Długo wyczekiwany przez fanów i fanki artystki utwór opowiada o nieszczęśliwej miłości. Jednak bardziej niż na tekście piosenki, internauci skupili się na mężczyźnie, który wystąpił w teledysku razem z Sanah. Pojawiła się teoria, że to... narzeczony wokalistki!

Plotki o zaręczynach młodej gwiazdy pojawiły się już w czerwcu, podczas Polsat SuperHit Festiwal. Fani dostrzegli na serdecznym palcu artystki piękny pierścionek. Oliwy do ognia dolał informator Plotka, według którego do ślubu ma dojść w przyszłym roku.

Sanah. Mężczyzna w teledysku to jej narzeczony?

Co przemawia za teorią, że w teledysku mężczyzna z rozmazaną twarzą to narzeczony młodej wokalistki? Fani i fanki zwracają uwagę na delikatne aluzje, które rzuca sama Sanah. W klipie mężczyzna podpisany jest jako "ten Stan", co przywodzi na myśl jej utwór o takim samym tytule, w którym śpiewa o... wyjściu za mąż!

Mężczyzna z teledysku przywodzi także na myśl tekst utworu "etc.", w którym Sanah śpiewa o słabości do bruneta. Fani uważają, że te znaki to świadectwo przyszłego zamążpójścia artystki.

Myślicie, że będzie ślub?

Zobacz też:

Krzysztof Kiersznowski: Oto co działo się przed jego śmiercią!

Tak umierał Krzysztof Kiersznowski! Słynna aktorka niedawno była w jego domu!

Jacek Braciak krytykuje seriale TVN. Mocne słowa!


***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy