Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska: Rozstania nie będzie! Czas na ślub?

Gdy Sambor Czarnota (39 l.) kłaniał się po premierze sztuki "Być jak Elizabeth Taylor", w której zagrał jedną z głównych ról, siedząca na widowni Marta Dąbrowska (31 l.), aktorka znana z seriali "Na dobre i na złe" oraz "Komisarz Alex", klaskała najgłośniej. W tym ważnym dniu nie mogło jej nie być blisko narzeczonego!

Marcie towarzyszył tata, Waldemar Dąbrowski (65 l.), były minister kultury. Po spektaklu oboje gratulowali Samborowi, a młodzi nie szczędzili sobie pocałunków i czułych gestów.

Reklama

Czy wreszcie doczekamy się ślubu tej pięknej pary? Wszak od zaręczyn minęły już 4 lata...

"Jestem trochę typem samotnika. Lubię czasem uciec od wszystkiego. Sam wypłynąć na jezioro, pójść do lasu czy wędrować brzegiem morza coraz dalej i dalej" - opowiadał Sambor Czarnota w wywiadach. Jednocześnie zapewniał, że byłby dobrym i odpowiedzialnym ojcem, a dzieciom chciałby przekazać to, co sam wyniósł z domu.

Półtora roku temu plotkowano jednak, że para ma problemy, a nawet, że się rozstała! "Nie twierdzę, że jesteśmy cukierkową parą" - tłumaczył aktor. "Oboje mamy mocne charaktery, potrafimy tupnąć nogą. Marta jest bałaganiarą, ja lubię porządek. Jestem rannym ptaszkiem, a Marta sową. Ja gotuję, Marta nie. Marta jest introwertyczką, ja ekstrawertykiem".

Dziś wszystko wskazuje na to, że przeciwieństwa jednak się przyciągają i po kryzysie nie ma już śladu!

Dowiedz się więcej na temat: Sambor Czarnota | Marta Dąbrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje