Reklama
Reklama

Sadowska świętuje 46. urodziny w skąpych majtkach i dziękuje bliskim. "Dzięki wam przemijanie mniej boli"

Maria Sadowska (46 l.) tegoroczne urodziny spędziła na żaglówce w towarzystwie swoich przyjaciół. Nagraniem z tych wspaniałych chwil podzieliła się w sieci, opatrując je wzruszającymi słowami. Uwagę zwraca jej wygląd, który podkreśla witalność i piękno jej ciała. Założyła wcięte brazyliany pod wypływem z Dodą?

Maria Sadowska świętuje urodziny

Maria Sadowska pokazała w sieci, jak świętuje swoje urodziny w towarzystwie przyjaciół. Piosenkarka i reżyserka, która wybrała się z towarzyszami na żaglówkę, postawiła na mocno wcięte brazyliany oraz falbaniastą górę od kostiumu. W stroju kąpielowym prezentowała się wyjątkowo kobieco. Wybrała go pod wypływem przyjaźni z Dodą, która uczy ją, jak być pewną siebie?

Reklama

Nagranie znad wody kobieta opatrzyła stosownym opisem, w którym podziękowała swoim najbliższym za wsparcie.

Fani składają życzenia Sadowskiej

Fani Marysi Sadowskiej obsypali ją lawiną życzeń, chcąc mieć choć niewielki udział w świętowaniu jej urodzin. Miłe wpisy na pewno spodobały się gwieździe.

"Sto lat Marysiu",

"Wszystkiego pięknego",

"Maria, spełnienia i satysfakcji",

"Wiele przyjemności przez następne 46 lat" - życzyli jej fani.

Doda i Maria Sadowska - od planu zdjęciowego do przyjaźni i współpracy

Doda miała okazję spotkać się z Marią Sadowską podczas kręcenia "Dziewczyn z Dubaju". Obie wcieliły się epizodyczne role. Zagrały wówczas dwie prostytutki Różę i Sarę.

Zagrały te role, ponieważ żadna z aktorek nie chciała się na to zgodzić, mówiąc, że jest to "uwłaczające dla nich i w ogóle obrzydliwe", jak opowiadała współproducentka po jednym z seansów, na który została zaproszona. Gwiazda stwierdziła wówczas, że sama wcieli się w jedną z prostytutek. Murem za tym planem stanęła reżyserka Maria Sadowska, która objęła drugą z "przykrych" ról.

Na tym nie skończyła się ich współpraca. Panie stworzyły również singiel "Girls to buy" na ścieżkę dźwiękową do produkcji "Dziewczyny z Dubaju".

Zobacz też:

Korwin-Piotrowska komentuje aferę z Tomaszem Lisem. "Darcie ryja to nie jest sposób za zarządzanie ludźmi"

Jacek Braciak o słowach Kaczyńskiego dotyczących osób LGBT. "Nie chcę komentować każdego idiotyzmu"

Dagmara Kaźmierska tańczy na jachcie i prezentuje smukłą sylwetkę

Tygodniowy raport zakażeń koronawirusem w Polsce, 29 czerwca

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Maria Sadowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy