Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Sąd: Córka Samusionek trafi do rodziny zastępczej

Sąd cofnął Krzysztofowi Zuberowi (50 l.) tymczasowy zakaz kontaktów z dzieckiem. Oznacza to, że mężczyzna może spotykać się ze swoją 11-letnią córką Angeliką. Niestety, dziewczynka niebawem trafi do rodziny zastępczej.

W piątek 20 września miało miejsce pierwsze spotkanie Zubera z córką po tym, jak znalazła się ona w domu dziecka na warszawskich Bielanach.

Sąd zakazał biznesmenowi kontaktów z Angeliką w lutym tego roku, tłumacząc, że silnie manipuluje on dziewczynką w celu zerwania więzi z matką.

Niestety, jak ustalił "Super Express", 11-latka niebawem trafi do rodziny zastępczej i pozostanie w niej, aż jej rodzice dojdą do porozumienia.

"Ta radość jest zdławiona. Angelika myślała, że przyszedłem ją zabrać, a ja musiałem jej powiedzieć, że sąd zdecydował, iż zamieszka z zawodową rodziną zastępczą. Jestem załamany" - mówi Zuber tabloidowi, dodając, że gdy przekazał wiadomość Angeli, mała przez pół godziny płakała w jego ramionach.

Reklama

Mężczyzna nie rozumie, dlaczego mając pełnię władzy rodzicielskiej, musi oddać córkę do obcych ludzi pod opiekę.

Mimo że 11-latka bardzo źle znosi rozłąkę z ojcem (nie chce wracać do matki), sąd odrzucił możliwość umieszczenia Angeliki u kogoś ze znajomych rodziny.

Od końca sierpnia dziewczynka przebywa w domu dziecka - znalazła się tam po tym, jak w maju uciekła od matki do ojca, mającego sądowny zakaz zbliżania się do córki.

Pod koniec sierpnia policja zabrała ją do placówki opiekuńczej. 
Samusionek i Zuber rozwiedli się w styczniu 2005 roku. Wówczas sąd opiekę nad dzieckiem przyznał aktorce. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »