Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ryszard Kalisz i jego żoną opowiadają o swojej miłości. Ależ się kochają!

Ryszard Kalisz (60 l.) w najnowszym wywiadzie przekonuje, że jest bardzo szczęśliwy w związku z Dominiką (31 l.). Z kolei jego żona opowiada, co ją w nim urzekło. Zdradzają jak wygląda ich codzienne życie.

Ryszard Kalisz i jego młodsza o 29 lat żona Dominika opowiedzieli w "Gali", jak bardzo się kochają. Na łamach gazety wspominają początki swojej znajomości. 

Reklama

Poznali się na Balu Adwokata w Krakowie. Dominika miała podejść do byłego polityka i poinformować go, że zajął jej miejsce. A gdy ten tylko na nią spojrzał, to "od razu wiedział, że jest kobietą, na którą czekał całe życie". Później wszystko potoczyło się szybko.

Wiele osób zastanawia się, co ujęło obecną żonę w Kaliszu. Okazuje się, że Dominika ceni w nim ciepło, uczciwość i działanie w zgodzie z własnymi przekonaniami. Podkreśla też, że Ryszard jest przecież przystojny! Oprócz tego jest także świetnym mężem i ojcem, a poza tym ciężko pracuje. Różnica wieku im nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Uzupełniają się.

"Ona potrzebowała silnego męskiego autorytetu, ja kobiety, z którą uda mi się stworzyć dom i która wesprze mnie zarówno w życiu, jak i w pracy" - wyjaśnia celebryta.

Doskonale się dogadują i oboje pozwalają sobie na realizowanie karier. Są prawnikami, lecz nie pracują razem. Dominika ma swoją kancelarię, a Ryszard swoją. Mimo to tematy zawodowe bardzo często pojawiają się w ich domu.

Ten jest zresztą bardzo rodzinny. Śmiech dzieci, piękne wnętrza, w których oboje się dobrze czują, smaczny obiad na stole. Kalisz bardzo zachwala kuchnię żony. Zdradza, że robi fantastyczne gołąbki, jajecznicę z kiełbasą i papryką, babki, serniki i mizerię.

Kaliszowie wychowują razem dwóch chłopców: ich wspólnego syna Fryderyka (2 l.) oraz Antoniusza (7 l.), dziecko Dominiki z poprzedniego związku. 

"Między Antosiem i Fryderykiem jest bardzo silna więź braterska. Fryderyk go naśladuje - ostatnio nawet nauczył się strzelać gole do bramki! Z kolei Antoś tak bardzo go kocha, że oddałby mu wszystko" - cieszy się Dominika.

Uwielbiają spędzać czas całą czwórką. Nierzadko zdarza się nawet tak, że zasypiają razem w jednym łóżku! Poza tym Fryderyk uwielbia kąpiele z tatą. Wszyscy są bardzo szczęśliwi.

"Mam rodzinę, o której zawsze marzyłem. U nas wszystko jest takie normalne i spontaniczne. To mi się najbardziej podoba" - zachwala swoje życie Kalisz. 

Prawdziwa sielanka!

Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Kalisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje