Reklama
Reklama

Ryszard Filipski: Skandal po pogrzebie! Dzieci aktora nie wiedziały, że go pochowano!

Informacje o tym, że Ryszard Filipski nie żyje, pojawiły się dopiero kilka dni po pogrzebie. Oficjalnie podano, że było to życzenie aktora, który chciał być pochowany bez medialnego rozgłosu. Okazuje się jednak, że nie tylko nie poinformowano mediów i fanów gwiazdora, ale także części jego dzieci. Zdruzgotana córka apeluje, by pokazano jej, gdzie spoczywa ciało jej ojca...

Ryszard Filipski zmarł 22 października i został pochowany cztery dni później. Jak jednak wynikało z informacji przekazanych przez stowarzyszenie Hubalowa Rodzina, informacja o jego śmierci została celowo podana dopiero po ceremonii pogrzebowej.

Gwiazdor chciał bowiem zostać pochowany bez medialnego rozgłosu. Nic więc dziwnego, że wieści o śmierci legendarnego "Hubala" tak poruszyła wielbicieli aktora.

"Z ogromnym smutkiem pragnę zawiadomić, iż w piątek, 22 października 2021 roku zmarł po długiej chorobie Ryszard Filipski. Miał 87 lat. Skromny i cichy pogrzeb odbył się we wtorek, 26 października, zgodnie z ostatnią wolą Ryszarda, który chciał odejść z tego świata spokojnie i bez medialnego rozgłosu, jedynie w otoczeniu najbliższej rodziny- żony i dzieci. Dlatego też przekazuję tę smutną wiadomość dopiero dzisiaj. Niech odpoczywa w pokoju!" - napisano na stronach Klubu Myśli Polskiej.

Reklama

Ryszard Filipski miał dziesięcioro dzieci. Część z nich nie wiedziała, że nie żyje

Życie prywatne aktora należało do dość burzliwych. Mężczyzna doczekał się aż dziesięciorga dzieci, w tym sześciorga z ostatnią, czwartą, aktualną żoną, Małgorzatą Filipską, z którą wziął ślub kościelny. 

Pierwszą żoną Filipskiego, była aktorka Zofia Kalińska, z którą miał także dzieci, w tym córkę Katarzynę. Kobieta pojawiła się w programie "Niezapomniani. Cmentarne historie", gdzie pożaliła się, że ona oraz jej przyrodnie rodzeństwo nie zostali poinformowani o śmierci ojca i o miejscu jego pogrzebu.

"Tata z resztą rodziny zerwał już dawno kontakty, nawet z młodszym bratem, który zmarł kilka lat temu. To bardzo smutne. Niestety jego najnowsza rodzina jest nieomal za chińskim murem, strzegą się przed kontaktami z przeszłością i być może dlatego próbowali ukryć zgon, z obawy przed przybyciem na pogrzeb ośmiorga dzieci z poprzednich związków" - mówi zdrzgotana córka Ryszarda Filipskiego.

Kobieta zaapelowała też do ludzi, którzy mogą wiedzieć, gdzie pochowano jej ojca. 

"Chciałabym z rodzeństwem pojechać na grób ojca, by zapalić mu świeczkę. Niestety nie wiemy, gdzie jest pochowany. Ja mu wybaczyłam i zwyczajnie go kocham, szkoda, że nie mogliśmy się zobaczyć, ale to być może był jego wybór"- wyznała córka aktora.

***
Zobacz też:

Majdan przerwał milczenie! Komentuje głośny coming out!

Georgina Rodriguez potwierdzili radosne wieści! To ciąża mnoga!

Nicole Scherzinger na wakacjach w bikini! Obłędna figura!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Filipski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy