Reklama
Reklama

Josh Cavallo: Radosław Majdan komentuje głośny coming out piłkarza!

Radosław Majdan (49 l.) postanowił skomentować głośny coming out australijskiego piłkarza Josha Cavallo. Były bramkarz zabrał głos na Instagramie.

Radosław Majdan, mimo że od kilku dobrych lat jest na sportowej emeryturze, to jednak wciąż piłka nożna odgrywa dużą rolę w jego życiu. Przypomnijmy, że mąż Gosi Rozenek był zawodnikiem Polonii Warszawa, ale grał również w Wiśle Kraków. 

Bramkarz kilka lat temu zakończył karierę na boisku i teraz spełnia się w roli komentatora sportowego. 

Radosław Majdan komentuje coming out Josha Cavallo

Ostatnio głośno zrobiło się o wyznaniu Josha Cavallo, który jest znanym gwiazdorem australijskiej piłki nożnej. Sportowiec należy do australijskiej A-League klubu Adelaide United. Chociaż w Polsce nie był do tej pory rozpoznawalny, wszystko zmieniło się za sprawą jednego wyznania na Instagramie.

Reklama

W filmie podpisanym "my truth", czyli "moja prawda" ujawnił, że jest gejem. Gwiazdor futbolu wyznał, że od lat walczy ze swoją orientacją seksualną i postanowił wreszcie żyć w zgodzie ze sobą.

Radosław Majdan na Instagramie również odniósł się do tego przełomowego momentu w piłce nożnej. Nie jest tajemnicą, że w świecie piłkarzy wciąż wiele osób nie chce przyznawać się do prawdziwej orientacji seksualnej, ponieważ wiązałoby się to zapewne z wieloma przykrymi komentarzami, a nawet konsekwencjami. 

Mąż Małgosi Rozenek ma nadzieję, że dzięki wyznaniu Cavallo, coś zmieni się w świecie sportu.

Post byłego bramkarza spotkał się z pozytywnym odzewem ze strony internautów. Miejmy nadzieję, że dzięki takim przykładom, coś w końcu zmieni się w ludzkiej mentalności i osoby o odmiennej orientacji seksualnej przestaną być obiektem ataków.

Zobaczcie również:

Rumpolog o pośladkach Kasi Cichopek. Wyczytał z nich niezwykłe rzeczy!

Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu i przeprasza!

Katarzyna Cichopek pokazała syna! Tak wygląda Adam Hakiel!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy