Reklama

Reklama

Reklama

Rymanowski, Gawryluk i Zdanowicz w nowym spocie Polsatu. Najrzetelniejsze informacje z czterech źródeł

Cztery różne marki, jeden cel - informowanie Polaków o wydarzeniach z kraju i świata w sposób rzetelny, wiarygodny i opiniotwórczy. Nowy spot wideo wyprodukowany dla stacji Polsat News pokazuje siłę synergii różnych stacji i portali należących do Grupy Polsat Plus. W materiale wystąpili m.in. znani z serwisu "Wydarzenia" oraz "Gościa Wydarzeń" Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.

Miliony Polek i Polaków codziennie poszukują najświeższych informacji o otaczającym ich świecie. Idealną odpowiedź na ich potrzeby stanowią cztery marki należące do Grupy Polsat Plus i symultanicznie działające na rzecz rzetelnego i wiarygodnego dziennikarstwa. Chodzi oczywiście o codzienny serwis informacyjny "Wydarzenia", stację Polsat News, a także portale internetowe - Interia Wydarzenia i Wydarzenia24.

Widzowie i czytelnicy z całego kraju od lat pokładają swoje zaufanie w doniesieniach płynących z tych czterech źródeł, a w zamian otrzymują jakość, profesjonalizm i zaangażowanie najlepszych zespołów redakcyjnych w Polsce. Część z najbardziej znanych twarzy Polsatu i Interii wystąpiła w nowym spocie telewizyjnym pt. "Informacje są naszą siłą".

Reklama

Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski i inni w nowym spocie Polsatu

Trwający kilkadziesiąt sekund materiał reklamuje cztery najlepsza źródła informacji dostępne odbiorcom z nad Wisły. W spocie wystąpili m.in. prowadzący główne wydanie "Wydarzeń" Dorota Gawryluk, Piotr Witwicki i Katarzyna Zdanowicz, a także gospodarz takich programów jak "Śniadanie Rymanowskiego" i "Gość Wydarzeń" Bogdan Rymanowski.

Spot pokazuje jak cztery wymienione powyżej marki wzajemnie się uzupełniają i jednocześnie współpracują, by stale dostarczać Polakom bieżące informacje z samego centrum wydarzeń. Doniesienia z Polski i ze świata można ponadto śledzić na każdym możliwym urządzeniu, bez względu na to, czy akurat oglądamy telewizję, korzystamy z komputera lub przeglądamy sieć na smartfonie. Dbałość o ludzkie sprawy i aktywny udział w debacie na tematy najbardziej interesujące rodaków sprawiły, że "Wydarzeniom", Polsat News, a także portalom Interia Wydarzenia i Wydarzenia24 zaufały miliony.

Zobacz też:

Dorota Gawryluk zadała szyku na pokazie mody Wolińskiego. Nie była tam sama.

Tomasz Lis zdobył się na dziwne "przeprosiny" dla Bogdana Rymanowskiego. Internauci nie są zachwyceni.

Wielkie emocje i gwiazdy na 30-leciu telewizji Polsat!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy