Reklama

Reklama

Reklama

Rylik powraca po stracie partnera. Ogłasza nowy projekt: "Będzie jazda!"

Agnieszka Rylik (48 l.) w marcu doświadczyła ogromnej straty. Poinformowała o śmierci ukochanego partnera, Andrzeja Gnoińskiego. Od tamtej pory nie udzielała się w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła nawiązać współpracę z jedną z firm motoryzacyjnych. "Będzie jazda!" - zapowiada pięściarka.

Agnieszka Rylik jest utytułowaną mistrzynią kick-boxingu oraz mistrzynią świata w boksie zawodowym. Poza ringiem widzowie mogli oglądać ją też w roli prezenterki telewizyjnej.

W 2017 roku wzięła udział w programie "Agent-Gwiazdy". Zagrała też w kilku filmach m.in. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" czy "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi. 

Polska pięściarka w marcu doświadczyła ogromnej straty. Na Instagramie poinformowała o śmierci ukochanego partnera, Andrzeja Gnoińskiego

Reklama

Rylik była wcześniej związana z Krzysztofem Zbarskim, z którym ma córkę, Marię. Para rozstała się po 15 latach. Później związała się z Andrzejem, który udzielał się zawodowo w jej fundacji.

Od czasu jego odejścia przestała być aktywna w mediach społecznościowych. 

Agnieszka Rylik wraca po śmierci partnera

Po kilku miesiącach Agnieszka Rylik wróciła do życia publicznego za sprawą współpracy z marką samochodową. Na jej profilu pojawiło się tajemnicze, czarno-białe zdjęcie. 

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" - komentują fani.

Zobacz też:

Paulina Młynarska nazwana wariatką po ojcu. Nie wytrzymała i odpowiedziała na hejt

Norweska księżniczka weźmie ślub z czarnoskórym szamanem. Ma moc uzdrawiania i rozmowy ze zmarłymi

Tak mieszka Iga Świątek. Nie znajdziesz u niej przepychu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Rylik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy