Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rutowicz jest nieśmiała"

Conrado Moreno musiał zrezygnować z udziału w "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale chce podtrzymać resztki rozgłosu, jaki zyskał z powodu wypadku, i udziela wywiadów brukowcom, dzieląc się dziwnymi spostrzeżeniami.

Rozmowa, jaką dziennikarz portalu se.pl przyprowadził z kontuzjowanym Hiszpanem, dotyczyła oczywiście lodowego show - bo o czym innym można by z nim rozmawiać?

Reklama

Conrado dochodzi do siebie po wypadku, jaki przytrafił mu się podczas treningu. Na pewno żałuje, że pechowe zdarzenie odebrało mu szansę zaistnienia w show-biznesie. Teraz dzieli się wrażeniami z udziału w show:

"Renata Aleksander [zasiadająca w jury - red.] to wzór profesjonalizmu. Jest też przy tym bardzo obiektywna. Natomiast Włodzimierz Szaranowicz to bardzo dobry psycholog. Daje celne uwagi, które nakierowują uczestników i zarazem wspierają w kolejnych występach" - powiedział.

Interesującej rzeczy dowiadujemy się na temat Tomka Jacykowa:

"On bardzo się tym wszystkim przejmuje. To nie tylko moja opinia" - podsumował Moreno. No tak, sędziowanie w "Gwiazdy tańczą..." to największy sukces w karierze stylisty.

"Poza tym jest prawdziwym estetą, zwraca więc uwagę na szczegóły ubioru uczestników. Aczkolwiek potrafi się też zachować bardzo nieelegancko... Ja w życiu bym nie powiedział do kobiety prosto w twarz, że jest gruba" - dodał Hiszpan.

Conrado bardzo zależało, by w wywiadzie być neutralnym i nie zdradzić, broń Boże, żadnych ostrzejszych opinii na temat uczestników. Oto, co powiedział o Rutowicz:

"Jola to kontrowersyjna osoba. Jednak za kulisami programu dała się poznać z innej strony. Jest spokojna i wręcz czasami nieśmiała".

Wierzycie w to?

Dowiedz się więcej na temat: Jola Rutowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje