Reklama
Reklama

Rusin podupadła na zdrowiu. W mediach huczy od plotek, a gwiazda reaguje

Kinga Rusin przed laty była jedną z największych gwiazd stacji TVN. Z czasem zakończyła przygodę z telewizją, by zająć się własnym biznesem i spełniać marzenia. Choć teraz wiedzie ekstrawaganckie życie i na nic jej nie brakuje, niedawno nieco podupadła na zdrowiu. Okazuje się, że przez problemy zdrowotne musiała zostać w Polsce. Szybko jednak postanowiła odczarować swój wizerunek.

Rusin ma się coraz gorzej? Paparazzi przyłapali ją w złym stanie

Kinga Rusin, odkąd zrezygnowała z pracy w telewizji, korzysta z życia pełnymi garściami. Była gwiazda TVN chętnie jeździ po świecie, zarządza własną firmą kosmetyczną  i cieszy się ze szczęśliwego związku.

Niestety, nawet jej zdarzają się problemy nie do przeskoczenia. Niedawno musiała wrócić do kraju, by poddać się poważnej operacji kolana. Na zabieg zmierzała w pojedynkę.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda pojawiła się w stolicy sama. U jej boku ostatnio próżno szukać ukochanego. Obecnie jednak poruszanie się po mieście jest dla niej kłopotliwe, ponieważ ma założoną ortezę. Do kawiarni czy butików udaje się tylko wtedy, gdy ma przy sobie kule, umożliwiające jej możliwie jak najbardziej stabilne dotarcie na miejsce.

Reklama

Ostatnie zdjęcia celebrytki sprawiły, że w mediach zrobiło się głośno o zmianach w jej życiu.

Rusin reaguje na plotki. Wymowne zdjęcia

Plotki, które zaczęły krążyć w sieci, zachęciły gwiazdę do opublikowania w sieci serii zdjęć, na których prezentuje się nienagannie. W pełnym makijażu, z pięknym uśmiechem na ustach. Jak zaznaczyła, czuje się świetnie, a to wszystko za sprawą zmian, do których dochodzi obecnie w konsekwencji wyborów z 15 października.

Zobacz też:

Rusin wybrała się na imprezę świąteczną. Pod sukienką udało jej się coś ukryć

Kinga Rusin wydała oświadczenie. Miała być jednym z celów operacyjnych "agenta Tomka"

To jednak nie były tylko plotki o Rusin i Kujawie. Kinga oficjalnie potwierdziła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy