Reklama

Reklama

Reklama

Rubik się żeni!

Nasz ulubiony blond kompozytor wreszcie zdecydował się na wesele! 39-letni Piotr Rubik i młodsza od niego o 18 lat Agata Paskudzka zaplanowali już ślub. Muzyk informuje o tym doniosłym wydarzeniu czytelników "Faktu":

"Wszystko jest już ustalone, data oczywiście też, ale pozwólcie, że na razie zatrzymam ją w tajemnicy. Marzy mi się wielkie, tradycyjnie polskie wesele" - zwierza się Piotr.

Na ślub blondwłosej pary czekaliśmy już od dawna - ponad rok temu na palcu Paskudzkiej pojawił się pierścionek zaręczynowy. Znając upodobanie pana Piotra do monumentalnych i kiczowatych spektakli, nie spodziewaliśmy się cichej i skromnej ceremonii. Nie zawiedliśmy się.

"Chcemy zaprosić całą rodzinę i naszych znajomych, a ponieważ jest ich sporo, to ślub będzie raczej duży" - mówi Rubik i dodaje, że uroczystość będzie trwała wiele dni i zostanie wzbogacona o liczne atrakcje.

Reklama

Pozostaje jeden problem - kto będzie przygrywał weselnikom do tańca? Do tak tandetnego show pasuje tylko muzyka, którą tworzy pan młody. Chyba że... Michał Wiśniewski?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy