Reklama
Reklama

Różowa lodówka i złota toaleta od Versace. Tak mieszka królowa życia! "Spełniłam swoje marzenie"

Dagmara Kaźmierska cieszy się tytułem najbardziej popularnej uczestniczki programu "Królowe życia". Jak się okazuje, mieszka również w iście królewskim stylu. Różowa lodówka, złota toaleta od Versace... Gust tyleż bizantyjski, co drogi i ekskluzywny. Co jeszcze znajdziemy w jej domu?

"Królowa życia" czy królowa życia?

Dagmara Kaźmierska pokonała wiele trudności w swojej karierze. Udział w programie TTV przyniósł jej sławę, ale jak sama zaznacza, musiała wykonać ogromną pracę nad sobą, by stać się prawdziwą "królową życia", a nie jedynie tą ekranową.

"W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i wolę się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową swojego życia" — mówiła w jedynym z wywiadów.

Reklama

Odwiedzimy u Dagmary

Wchodząc do mieszkania Dagmary Kaźmierskiej, nie sposób pozostać obojętnym na otaczający nas luksus, przepych i bizantyjski wręcz styl.

Złoto, złoto, złoto - to dominujący kolor w prawie każdym pomieszczeniu. W salonie znajduje się różowa lodówka i sprzęt do ćwiczeń obok ciemnych mebli dębowych i bielonych.

Bibeloty i ozdoby z różnych zakątków świata są tu na porządku dziennym.

Kuchnia to zupełnie inna bajka - białe meble i kamień na ścianach, a złote dodatki dodają jedynie posmaku przepychu i luksusu.

Tymczasem w toalecie zastaniemy deskę klozetową z logo Versace i klamki ozdobione cyrkoniami.

"Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam" - napisała w swojej autobiografii.


Kim jest Dagmara Kaźmierska?

"Królowe życia" nie są już produkowane od jakiegoś czasu, jednak Dagmarze udało się podtrzymać swoją popularność. Wszystko dzięki charyzmatycznej osobowości oraz robieniu tego, na co ma ochotę - nawet jeśli budzi to kontrowersje lub ludzie uważają, że "w jej wieku to niestosowne".

Dagmara Kaźmierska oprócz aktywności w social mediach prowadzi także bujne życie prywatne. We wszystkim wspiera ją Conan Kaźmierski, syn gwiazdy.

Czytaj też: Koniec "Królowych życia". Kontrowersyjny show znika z anteny. Gwiazdy programu zabrały głos.

Tragedia w życiu "Królowej..."

W maju 2019 roku Dagmara Kaźmierska doznała poważnego wypadku samochodowego. Chociaż uniknęła tragedii, jej nogi zostały zdeformowane, co zmusiło ją do poddania się serii skomplikowanych operacji.

Pomimo długiego okresu rehabilitacji i poruszania się na wózku inwalidzkim, Dagmara pozostała niezłomna i pełna siły do walki. Jej determinacja i wytrwałość zainspirowały widzów programu "Królowe życia". Teraz docenia każdy dzień i cieszy się życiem jeszcze bardziej, wiedząc, że jak blisko śmierci była.

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak podrywa młodych mężczyzn. "Bo bawić trza się UMIĆ"

Dagmara Kaźmierska przeszła spektakularną metamorfozę. "Chyba jakaś dieta była"

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy