Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozenek też wydaje książkę. O czym?

Moda na pisanie przez celebrytów książek trwa. Małgorzata Rozenek (35 l.) niebawem dołączy do tego zaszczytnego grona...

Czytelnictwo w Polsce z roku na rok spada - wg badań Biblioteki Narodowej tylko 39 proc. Polaków zadeklarowało kontakt z książką w 2012 roku. Nie tylko uczniowie nagminnie nie czytają lektur, ale i dla dorosłych wieczór z książką nie jest już czymś interesującym.

Reklama

Mimo to na rynku wydawniczym grono piszących nieustannie się powiększa.

Za pióro chwytają już nie tylko pisarze i naukowcy, ale i celebryci. Kasia Cichopek, Maja Sablewska, Ewa Chodakowska, a niebawem perfekcyjna pani domu.

Znane panie radzą, jak się odchudzać, stylizować, żyć, jeść, jak być sexy, a niebawem Małgorzata Rozenek (ma na koncie doktorat z prawa) nauczy, jak sprzątać dom.

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem w księgarniach pojawi się bowiem "Poradnik Perfekcyjnej Pani Domu", który ma ułatwić Polkom ogarnięcie gospodarstw w okresie przedświątecznym.

"Zainspirowały mnie kobiety, które spotykam zarówno przy okazji kręcenia mojego programu, jak i w życiu prywatnym" - mówi Rozenek "Party". W każdym z rozdziałów, zatytułowanych m.in. "Kuchnia", "Łazienka", "Salon", Gosia będzie radzić, jak "wyburzać, organizować i dekorować".

Idealny prezent pod choinkę dla żony...?Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | książka | poradnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje