Reklama
Reklama

Rozenek najpierw zwolniono z "Dzień dobry TVN", a teraz takie wieści. Spływają gratulacje

Małgorzata Rozenek-Majdan dopiero co straciła posadę w "Dzień dobry TVN", a tu już pojawiły się wieści o nowej pracy prezenterki. Żona Radka Majdana ma poprowadzić nowy program, a w międzyczasie czeka na nią jeszcze jedno wyzwanie.

Pod koniec czerwca w telewizji TVN doszło do prawdziwej rewolucji. Stacja nieoczekiwanie rozstała się z piątką prowadzących poranne pasmo "Dzień Dobry TVN". O wszystkim widzowie dowiedzieli się z wpisu, który pojawił się w mediach społecznościowych. Pracę straciły największe gwiazdy popularnej śniadaniówki, czyli Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Andrzej Sołtysik, a także Małgorzata Rozenek-Majdan i Małgorzata Ohme.

Reklama

Małgorzata Rozenek znalazła nową pracę

Plotki głoszą, że część zwolnionych z DDTVN osób będzie mogła liczyć na nowe posady, a inni zaś pożegnali się ze stacją na stałe. 

"Trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji, oraz rolę prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie" - przekazał TVN.

Podobno obie panie zostaną prowadzącymi nowych programów. Jakiś czas temu tabloid przekazał, że Rozenek poprowadzi produkcję "Bitwa o gości", w którym czterech właścicieli pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów będzie nawzajem odwiedzać się i testować kierowane przez siebie miejsca.

Póki co to tylko plotki, które nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez żadną ze stron. Dziś natomiast wyszło na jaw, czym Rozenek zajmie się w międzyczasie. Okazuje się, że celebrytka będzie jedną z prowadzących festiwal w Sopocie.

Rozenek poprowadzi pierwszy dzień koncertów, które będą trwać w dniach 21-24 sierpnia. Swoją nową pracą pochwaliła się już na Instagramie.

Zobacz też:

Bezrobotna gwiazda "Dzień Dobry TVN" rusza z własnym biznesem. Ma ambitny plan

Ewa Drzyzga nie wiedziała, że jest nagrywana. Głupie miny pokazano w sieci

Tiktokerka pastwi się nad cateringiem Rozenek. "Nie ogarniam, jak coś takiego można wysłać do jedzenia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy