Reklama
Reklama

Rozenek miała być zastąpiona Młynarską w "Dzień dobry TVN"! Tylko jedno ją uratowało

Małgorzata Rozenek (44 l.) w rozmowie z Kubą Wojewódzkim (59 l.) wyznała, że bycie prowadzącą w "Dzień dobry TVN" jest spełnieniem jej marzeń, ale ona sięga jeszcze wyżej! Tymczasem, okazuje się, że o mały włos nie spełniłaby nawet tego pierwszego. Według informacji, to Agata Młynarska (57 l.) miała dostać posadę w programie śniadaniowym. Dlaczego jej nie wzięli?

Małgorzata Rozenek-Majdan na kanapie u Kuby Wojewódzkiego powiedziała, że chciałaby zrobić... relację z Oscarów. Być może i tym razem pomoże jej "król TVN-u". Było jednak bardzo blisko, aby marzenie o prowadzeniu "Dzień Dobry TVN" mogłoby się w ogóle nie spełnić przez Agatę Młynarską.

Rozenek o włos zostałaby wygryziona przez Młynarską z "Dzień dobry TVN"

Praca w programie śniadaniowym to ogromna próba dla Małgorzaty Rozenek. Choć plotki na temat jej uczestnictwa krążyły od miesięcy, to dopiero oficjalnie ogłoszona pod koniec sierpnia, wraz z partnerującym jej Krzysztofem Skórzyńskim. 

Reklama

Debiutanci poprowadzili odcinek 29 sierpnia. Opinie były skrajne i mocno podzielone: dokładnie połowa widzów pokochało Gonię, a druga połowa twierdziła, że się do tego nie nadaje.

Okazuje się, że producenci programu mieli jeszcze jedną osobistość medialną jako as w rękawie - Agatę Młynarską.

Na miejscu Rozenek w "Dzień dobry TVN" miała być Młynarska? Dziennikarka nie dostała pracy przez swoje problemy

Na szczęście dla Małgorzaty RozenekAgata Młynarska, która ma o wiele większe doświadczenie w prowadzeniu programów (m.in. "Pytanie na śniadanie" i "Świat się kręci") ostatecznie nie została zatrudniona. Dziennikarka doskonale czuje się przed kamerą, a z racji swojego wieku czuje, że ma dużo do przekazania widzom.

Ostatecznie, pomimo doświadczenia i możliwości przyciągnięcia widowni w wieku 50+, przeważyły kwestie zdrowotne Młynarskiej, które nie są stabilne.

"Niewykluczone, że wpływ na to miały informacje o problemach zdrowotnych Agaty. Wszyscy pamiętają, jak trafiła do szpitala, gdy prowadziła "Świat się kręci". Producenci TVP mieli wtedy problem" - wyznał tygodnikowi "Rewia" anonimowy pracownik TVN.

Wolicie Gonię czy Agatę?

Zobacz też:

Agata Młynarska przechodzi ciężkie chwile. Mierzy się z menopauzą i opowiada o katuszach!

Młynarska reaguje na odejście Lisa! "Pamiętam tego blond ambitnego przystojniaka". Wiele mu zawdzięcza

Kuba Wojewódzki został ojcem? Pokazał zdjęcie z dzieckiem

Syn Małgorzaty Rozenek zostanie projektantem. "Mama otwiera mi dużo możliwości"

Małgorzata Rozenek-Majdan popłakała się w DDTVN. "Tego nie było w planie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Agata Młynarska | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy