Reklama

Reklama

Rozenek-Majdan przesadziła z fryzurą. Szok, jak wyglądała przed kamerą!

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) poprowadziła poniedziałkowe wydanie „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda programu porannego tuż przed wejściem na antenę pokazała fanom niespotykaną u niej dotąd fryzurę. Aż trudno uwierzyć, jak wyglądała!

Małgorzata Rozenek-Majdan o początkach w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan stara się budować swoją pozycję w stacji już od ponad dekady. Chociaż przez te lata prowadziła wiele rozmaitych programów, najbardziej marzyła o wystąpieniu w śniadaniówce. Były dyrektor programowy TVN Edward Miszczak nie dawał jej jednak na to szansy i skutecznie odmawiał energicznej Gosi tego zaszczytu. Wszystko odwróciło się na korzyść "Perfekcyjnej", gdy konsekwentny w swoich decyzjach dyrektor odszedł od wieloletniego pracodawcy, a na jego miejsce zasiadła całkiem nowa twarz.

Reklama

Rozenek dopięła swego i stanęła przed kamerami "Dzień Dobry TVN" u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Początki celebrytki nie były wcale takie łatwe, ponieważ miała problemy z dykcją. Ludzie wypominali jej, że ma "niemedialny głos", a w sieci nie brakowało plotek o nieprzychylnym stosunku innych prowadzących do Małgosi.

Trudy wciąż pojawiają się na jej drodze, ale najgorsze ma już za sobą.

"Debiut kosztował mnie tyle emocji, że niewiele z niego pamiętam. Drugi występ już był dużo spokojniejszy, ale też był w takiej sytuacji, gdzie dzień wcześniej ogłoszono śmierć królowej Elżbiety, to był bardzo specyficzny odcinek, bardzo mi zależało, żeby nie epatować moim naturalnym entuzjazmem. Podczas trzeciego zaczęłam czuć, jak chcę, żeby to wyglądało" - mówiła dla Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek-Majdan w dziwnej fryzurze

Małgorzata Rozenek zdołała już przełamać pierwsze lody zarówno z telewidzami, jak również z koleżankami i kolegami z pracy. To nie zmienia jednak jej przekonania, że musi wciąż się starać, by wykonać swoje obowiązki na sto procent. Z tego też względu przed każdym programem wstaje wcześnie rano, by przygotować się do nagrań.

Gosia zawsze bierze ze sobą telefon, by móc przywitać się z fanami za pośrednictwem social mediów. W poniedziałek im oczom ukazał się zadziwiający widok....

Rozenek zaprezentowała się w nowej fryzurze. Założyła na głowę tak ogromny wałek, że jej włosy sterczały niemal pionowo. To pierwszy raz, kiedy gwiazda TVN zdecydowała się pokazać w nieokiełznanych włosach. Wielu jej fanów mogło się nieźle zdziwić!

Przed wystartowaniem kamer wszystkie zaskakujące elementy fryzury Rozenek zniknęły, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, żona Radosława Majdana zaprezentowała się w typowym dla siebie stylu - prostych, rozczesanych włosach.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek poprowadzi program o... In Vitro! Internauci uszczypliwie komentują

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska mają dość plotek. Oto, co wyszło na jaw!

Rozenek gotowa na święta. Willę wartą 30 tysięcy miesięcznie zamieniła w zimowe królestwo!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN" | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy