Reklama
Reklama

Rozczochrana Monika Olejnik przemierza ulice Warszawy. Zapomniała o istnieniu grzebienia?

Monika Olejnik (66 l.) może pochwalić się nie tylko setkami przeprowadzonych wywiadów, ale również charakterystycznym stylem ubierania. Stylizacje, na które stawia, często wzbudzają ogromne emocje. Niedawno Olejnik przyłapana została w dość nietypowym dla siebie wydaniu. Czyżby zapomniała o istnieniu szczotki do włosów?

Monika Olejnik spędza wolny czas w centrum Warszawy

Monika Olejnik od lat przeprowadza wywiady ze znanymi politykami. 65-latka jest też bardzo aktywna w social mediach. Na instagramowym koncie dzieli się ze swoimi fanami spostrzeżeniami, uwagami na temat życia codziennego, a także pokazuje, jak spędza wolny czas. Dziennikarka lubuje się również w dobrach luksusowych. Często kupuje drogie ubrania i torebki. Niedawno została przyłapana przez fotoreporterów w Warszawie.

Zobacz też: Plotki o Monice Olejnik okazały się prawdziwe. Ludzie nie kłamali

Reklama

Monika Olejnik przyłapana przez fotoreporterów na mieście

Monika Olejnik słoneczny dzień spędziła w samym centrum Warszawy. Gwiazda zaparkowała swój samochód na miejscu do tego przeznaczonym, a następnie za nie zapłaciła. To niezbyt często widok, ponieważ dziennikarka nie raz porzucała swoje auto byle gdzie. Po załatwieniu wszystkich formalności związanych z postojem, gwiazda udała się do apteki, a później do księgarni.

Na zdjęciach 66-latki można jednak zobaczyć, że ta zapomniała chyba przed wyjściem z domu o przejrzeniu się w lustrze. Włosy kobiety były wyraźnie skołtunione i nierozczesane. Niestety, torebka marki Bottega Veneta za ponad 14 tysięcy złotych nie uratowała tej stylizacji, ponieważ wszystko wyglądało dość niechlujnie.

Monika Olejnik apeluje do polityków

Monika Olejnik jakiś czas temu zaapelowała do polityków w dość nietypowy sposób. Na swoje instagramowe konto dodała zdjęcie z Marią Kaczyńską. Swój wpis rozpoczęła od cytatu z piosenki zespołu Kult - "Arahja".

"Mój dom murem podzielony Podzielone murem schody. Po lewej stronie łazienka. Po prawej... Moje ciało murem podzielone. Dziesięć palców na lewą stronę. Drugie dziesięć na prawą stronę. Głowy równa część na każdą stronę" - zacytowała 66-latka.

Monika Olejnik skupiła się również na dokonaniach Marii Kaczyńskiej.

"Od lat apeluję #proszę, ale nic się nie zmieniło - niestety #Polska jest bez sensu podzielona! Nie poddaję się i przypominam: Pani Maria Kaczyńska nigdy nie dzieliła, zawsze łączyła! Po 13. latach warto się opamiętać - politycy skończcie wreszcie z podziałami. Niech skończy się piekło rodzin. Niech się skończy, to szaleństwo! Zacznijmy myśleć o przyszłości, bez agresji. Z nadzieją!" - napisała dziennikarka.

Zobacz też:

Monika Olejnik z torebką za ponad 20 tysięcy złotych parkuje na zakazie. Może więcej niż inni?

Monika Oleknik postawiła "Kropkę na i", sporo odsłaniając w limuzynie. Sukienka sporo odsłoniła

Monika Olejnik w "Kropce na i" dziękuje piłkarzom reprezentacji Niemiec. "Danke Deutschland!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy