Reklama
Reklama

Rozbicki pochwalił znajomością z hollywoodzką gwiazdą. Co na to Wieniawa?

Nikodem Rozbicki od kilku miesięcy rozwija swoją karierę w Los Angeles. Polski gwiazdor uczy się w instytucie Lee Strasberga i rozszerza wachlarz swoich zawodowych znajomości. Okazuje się, że na jego drodze stanęła córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, Scout. Obydwoje szybko złapali świetny kontakt i zapałali do siebie sympatią. Rozbicki pochwalił się nawet w mediach, że był na koncercie swojej nowej „słodkiej przyjaciółki”. Znamy szczegóły.

Rozbicki zachwyca się córką Bruce’a Willisa. To jego nowa "kumpela"

Nikodem Rozbicki dał się poznać szerokiej publiczności już w 2012 roku, występując w filmie "Bejbi Blues". Od czasu debiutu gwiazdor znacznie się rozwinął i zyskał na popularności. Przyczynił się do tego związek z młodą aktorką Julią Wieniawą.

Reklama

Ukochana na każdym kroku wspiera 31-latka, dając mu możliwość spełniania marzeń. Od niedawna para żyje w związku na odległość ze względu na wyjazd aktora, który zdecydował się na naukę fachu w prestiżowym instytucie Lee Strasberga. W Los Angeles zdążył się już całkiem nieźle zadomowić i z jego relacji wynika, że spędzi tam ponad rok. Ma za sobą już pierwsze zajęcia i zawiązane przyjaźnie, a trzeba przyznać, że znajomości nie podejmuje z byle kim. Niedawno Rozbicki pochwalił się kontaktami z córką Demi MooreBruce’a Willisa.

"Poznałem jedną dziewczynę, która jest moją bardzo dobrą kumpelą, z którą się trzymam. Ona jest z takiej bardzo popularnej rodziny aktorskiej w LA, ale chyba nie chcę o tym gadać... (...) Jak będziecie spostrzegawczy, to ją odnajdziecie po moim Instagramie" - wyznał w lutym.

Rozbicki "słodzi" córce znanego gwiazdora. Był na jej koncercie

Najnowsze nagranie pokazuje, że do grona bliskich przyjaciół przystojnego Rozbickiego dołączyła Scout LaRue Willis. Pochodząca ze znanej celebryckiej rodziny aktorka i wokalistka rozwija swoje skrzydła zarówno w branży filmowej, jak i na scenie muzycznej. Rozbicki, jako jeden z nielicznych, miał możliwość gościć niedawno na jednym z jej koncertów.

W sieci nie omieszkał podzielić się wrażeniami z show. Trzeba przyznać, że był pod wrażeniem swojej "słodkiej przyjaciółki".

"Dziś byłem na koncercie mojej scenicznej partnerki i cudownej duszy z lokalnej społeczności.  Dziękuję Scout LaRue Willis! Jesteś wyjątkowym nieczłowiekiem i słodką przyjaciółką" - wyjawił w poście.

Scott nie przechodzi obojętnie wobec aktywności swojego kolegi ze sceny. Niedawno uaktywniła się pod jego wpisem, przedstawiającym tradycyjne polskie potrawy Wielkanocne. Jak przyznała, wszystkie smakołyki wydały jej się wyjątkowo apetyczne:

"Ohhh, to wygląda pysznie" - napisała zachwycona.

Ciekawe, jak na tą znajomość zapatruje się ukochana Nikodema. Julka do tej pory nie zdecydowała się na skomentowanie sprawy.

Zobacz też:

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki stoją przed ciężką próbą. To będzie prawdziwy sprawdzian dla ich związku

Tegoroczny Ranking Influencerów zaskoczył. One zaliczyły największe spadki

Mecenas Julii Wieniawy komentuje zerwanie umowy z firmą Kayax. Aktorka ma dowody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy