Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Roxie Węgiel szczerze o losie dziecięcej gwiazdy: "Niektórzy nie przejmowali się moim wiekiem"

​Roxie Węgiel (17 l.) od najmłodszych lat wie, jak poruszać się na scenie. Karierę muzyczną rozpoczęła jako zaledwie 11-latka, a dziś gdy jest prawie pełnoletnia, potrafi spojrzeć na przeszłość krytycznym okiem. W rozmowie z Pomponik.pl zdradziła, jak udało jej się zachować rozsądek w świecie show-biznesu oraz jak wyglądało jej dorastanie w świetle reflektorów.

Roxie Węgiel szczerze o losie dziecięcej gwiazdy: "Niektórzy nie przejmowali się moim wiekiem"

Roxie Węgiel chodziła jeszcze do szkoły podstawowej, gdy polskie nastolatki oszalały na punkcie jej wokalnego talentu. 12-letnia wówczas Roksana opuściła rodzinne Jasło, by spróbować swoich sił w telewizyjnym programie "The Voice Kids", który zresztą ostatecznie zwyciężyła. 

Od tamtej pory nastoletnia gwiazda cieszy się niesłabnącą popularnością, a każdy jej koncert oblegany jest przez tłumy wiernych fanów. Popularność, poza blaskami, ma również swoje cienie, przed którymi bardzo trudno się uchronić, szczególnie młodym osobom, które dopiero zaczynają karierę w branży muzycznej. Roxie Węgiel w rozmowie z Pomponik.pl przyznała, że początki jej sławy były onieśmielające i trudno jej było się przyzwyczaić do ogólnopolskiej rozpoznawalności.

Reklama

Roxie zapytana o to, czy jej rodzina była gotowa na szaleństwo, jakie rozpoczęło się po jej zwycięstwie w show TVP, przyznała wprost, że nikt z jej bliskich nawet sobie nie wyobrażał, jak może wyglądać popularność w praktyce.

Okazuje się, że mimo ogromnego profesjonalizmu, z jakim na co dzień spotyka się wokalistka w pracy, w przeszłości nie każdy wiedział, jak powinien obchodzić się z tak młodą gwiazdą. Roxie nie kryje, że nieraz wymagano od niej zbyt wiele, jednak piosenkarka zawsze była gotowa, by podjąć każde zawodowe wyzwanie.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Roxie Węgiel można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

17-letnia Roksana Węgiel powiększyła usta? Spójrzcie tylko na jej zdjęcia!

Premiera drugiej części filmu "365 dni: Ten dzień". Co się stało z twarzą Blanki Lipińskiej?!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy