Reklama
Reklama

Roxie Węgiel już nie ukrywa szczęścia. Wszystko potwierdził jej ukochany

Roksana Węgiel znów zaskoczyła swoich fanów. Uwielbiana artystka niedawno zamieściła w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie i nie kryje już swojej radości. Wszystko potwierdził jej ukochany.

Roksana Węgiel znów zaskakuje publiczność. Artystka, która przygodę z show-biznesem zaczęła od wczesnych lat dzieciństwa i zdobyła sławę w muzycznym programie talent show, niemalże na każdym kroku podkreśla to, że jest już dorosła, a wizerunek skromnej nastolatki to już tylko zamierzchłe wspomnienie. 18-latka nie tylko stawia na odważne stylizacje, które szokują, ale również na poważnie związała się ze starszym mężczyzną.

Kolejnym krokiem w dorosłość jest dojrzała płyta "13+5", która ujrzała światło dzienne w tym roku. Jak się okazało, twórczość gwiazdki została doceniona przez słuchaczy, a Roxie nie kryje szczęścia!

Reklama

Roxie Węgiel już nie ukrywa szczęścia. Wszystko potwierdził jej ukochany

Roksana Węgiel 2023 rok z całą pewnością uzna za udany. W styczniu skończyła 18-lat, znalazła szczęście w miłości, zdała maturę, wydała płytę, a na dodatek wylansowała hit "Miasto". Twórczość tak bardzo spodobała się publice - jej piosenki artystki zyskały nie tylko milionowe wyświetlenia na YouTubie, ale także wyjątkowe pochwały. Węgiel otrzymała również nagrodę złotej płyty za singiel promujący krążek. O swoim szczęściu Roksana poinformowała na Instagramie, a jej wymowne słowa potwierdził Kevin Mglej!

"ZŁOTO ZA MIASTO!!! Ogromnie dziękuję przede wszystkim Wam, którzy chcecie słuchać mojej muzyki. To dla Was warto spędzać setki godzin w studiu i cały czas się rozwijać, dziękuję, że jesteście ze mną od lat! Jesteście najlepsi!!! KOCHAM WAS" - rozemocjonowała się w sieci.

"Czy to już power couple? Złoto! Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!" - potwierdził radosne wieści ukochany nastolatki.

Osiągnięcia 18-latki robią na Was wrażenie?

Przeczytajcie również:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy