Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony": Program ustawiony? Były uczestnik wyjawił prawdę!

"Rolnik szuka żony" cieszy się dużą popularnością. Fani z zapartym tchem śledzą losy uczestników i kibicują im w poszukiwaniu miłości. Jednak czasami pojawiają się głosy, że nie wszystko, co widzimy na ekranie, jest prawdą. Czy producenci kierują losami bohaterów? Były uczestnik wyznał prawdę i rozwiał wszystkie wątpliwości!

"Rolnik szuka żony" odniósł duży sukces. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami widzów, którzy śledzą losy bohaterów. Niektórym udaje się znaleźć miłość, inni muszą szukać dalej. 

Rolnik szuka żony: najciekawsi uczestnicy

Ostatnio pisaliśmy o Kamili, która budzi wiele emocji. Pojawiły się plotki, że nie przyszła do programu, by znaleźć drugą połówkę. Widzowie nie wierzą, że ta piękna kobieta ma problemy w relacjach damsko męskich.

Reklama

Inny uczestnik, Stanisław nie przekonał do siebie widzów. Był mocno niezdecydowany i odrzucił wiele kobiet. Przeglądając ich zdjęcia, był mocno wybredny. Mimo, że ostatecznie zaprosił do siebie trzy uczestniczki, to nie nawiązał z żadną relacji. 

Natomiast Elżbieta, chociaż nieufna i przestraszona, zaskarbiła sobie sympatię fanów. Dla niej obecność mężczyzny w domu, to istna rewolucja. Obawia się, jak będzie wyglądać jej życie, gdy pojawi się w nim ukochany. Jak się okazuje, to rolniczka ma za sobą smutną historię, o której pisaliśmy tutaj.

Rolnik szuka żony: Łukasz z 2. edycji o kulisach programu

Jeden z byłych uczestników wciąż rozpamiętuje swój udział w programie. Łukasz zabrał głos w mediach społecznościowych i wyznał prawdę. Jego zdaniem wszystko jest wyreżyserowane, a bohaterzy wcale nie szukają miłości. 

Czy rzeczywiście ma rację? Jak uważacie?

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także:

Ile wywiadów udzieliła Katarzyna Łaska o Oskarach? Bardzo dużo! 

Ile zarabiają artyści i jak przetrwali pandemię?

Kaja Paschalska świeci dekoltem na imprezie!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy