Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Krzysztof znowu zostawił wybranki! "Zrobił się kwas"

Krzysztof nie traci czasu! Znowu oszukał wybranki, a potem odprawił jedną do domu! Czy to na pewno odpowiednie zachowanie?

Krzysztof to zdecydowanie jeden z rolników w obecnej edycji programu "Rolnik szuka żony", który wzbudza najwięcej emocji. Mężczyzna zaprosił do gospodarstwa trzy wybranki, ale swoją uwagę skupia tylko na Bogusi. Choć między nimi rodzi się uczucie, pozostałe kandydatki czują się nieco pominięte. Czemu? Krzysztof znowu je oszukał.

Krzysztof zostawił kandydatki

Zdecydowanie rolnik momentami nieco zapomina o pozostałych kandydatkach, które gości w gospodarstwie. Ostatnim razem znowu je zostawił, by spędzić czas z Bogusią. Teraz zrobił to samo - tylko Bogusia była zachwycona.

Reklama

Niestety Swietłana i Katarzyna miały odmienne zdanie. Nikt nie wiedział, że zakochani razem wybrali się na spacer i doszło do nieprzyjemnego spotkania.

Krzysztof jednak nie widzi problemu w zachowaniu. Uważa, że wybranki są dorosłe.

To jednak nie koniec. W dalszej części odcinka Krzysztof podziękował Swietłanie i wysłał ją do domu. Kobieta otwarcie stwierdziła, że Krzysztof powinien skupić się na Kasi.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Stanisław porzuca pałac! To tu będzie mieszkał!

"Rolnik szuka żony 8". Tajemnica pałacu Stanisława. Ojciec uczestnika: ani razu nie zwątpiłem w to przedsięwzięcie

Gwiazda "Diuny" została najmłodszą Ikoną Stylu

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy