Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Joasia odnalazła szczęście

Joasia, kandydatka Kamila z programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się z fanami wyznaniem, jak wygląda jej życie po programie. Choć trudno jej z dala od rodziny, to ma wsparcie w Kamilu.


"Rolnik szuka żony". Joasia odnalazła szczęście u boku Kamila

Joasia wzięła udział w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rywalizowała o względy Kamila, który na początku skłaniał się ku Justynie. Kiedy jednak ta sama zrezygnowała z udziału w programie Justyna bardzo zbliżyła się do rolnika. Między parą wybuchło prawdziwe uczucie. Pod koniec programu, w jego ostatni odcinku Kamil oświadczył się dziewczynie. Od jakiegoś czasu mieszkają razem i planują ślub. Jak wyznali podczas programu "Pytanie na śniadanie" wyznaczyli już datę. Ceremonia ma się odbyć w 2023 roku.

Reklama

Joanna jest aktywna w sieci. Korzysta z popularności zdobytej w randkowym show. Jej konto obserwuje blisko 90 tys. osób. Ostatnio zorganizowała Q&A, w którym odpowiedziała szczerze na wiele pytań fanów. Jej obserwatorzy są zainteresowani głównie tym, jak układa się jej relacja z Kamilem. 

Uczestniczka "Rolnika" szczerze odpowiedziała, że w programie znalazła prawdziwą miłość. Została też bardzo dobrze przyjęta przez rodzinę rolnika. Świetnie dogaduje się z narzeczonym. Spędzają wspólnie dużo czasu. Na dowód tego Joanna wrzuciła post z filmem, który opisała:

Post został ciepło przyjęty przez fanów, którzy życzyli parze szczęścia.

Jesteście ciekawi, jak potoczą się ich dalsze losy?
Zobacz także:

Jarosław Jarosław Jakimowicz stanie przed sądem? Chodzi o sprawę handlu ludźmi
Dariusz Opozda chce odzyskać mieszkania, które podarował córkom
Królowe życia: Edzia. Kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej?


 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8" | Kamil Osypowicz | Joanna Wielgosz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy