Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony" - będzie odcinek specjalny! Wiemy, kiedy TVP go pokaże

Dziewiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" zakończyła się już w listopadzie. Fani programu są jednak ciekawi dalszych losów par, które poznały się w show. Telewizja Publiczna zaspokoi ich ciekawość i pokaże w święta odcinek specjalny.

Udana 9. edycja show "Rolnik szuka żony" na TVP

"Rolnik szuka żony" cieszy się sporym powodzeniem u widzów. Ostatnia edycja programu była rekordowo udana, gdyż aż czterech rolników znalazło partnerów w trakcie show.  Klaudia jest z ValentynemTomek z Kasią, Tomasz R. z Justyną, a Michał z Adrianną. A to nie koniec dobrych wieści dla fanów. Jak udało nam się dowiedzieć, podczas kręcenia finałowego odcinka w Kazimierzu Dolnym odrzucony kandydat Klaudii zbliżył się do Zuzanny jednej z kandydatek Mateusza i są teraz w związku

Reklama

Jak jednak wiadomo, w życiu zdarzają się rozmaite sytuacje, a związki potrafią się rozpaść nagle. Dlatego wielu widzów zastanawia się nad dalszymi losami uczestników. Czy wszystkie pary nadal są ze sobą? Czy może ich relacje rozwinęły się, a rolnicy i ich partnerzy zrobili kolejny krok? Fani dowiedzą się wszystkiego już w te święta Bożego Narodzenia. 

"Rolnik szuka żony 9". Specjalny odcinek już w święta

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia TVP pokaże odcinek specjalny randkowego programu "Rolnik szuka żony". Będzie okazja dowiedzieć się, czy Valentyn przeprowadził się już na Podlasie i zamieszkał z Klaudią. Para planowała, że ich weekendowe spotkania muszą się skończyć, a oni sami muszą być ze sobą na co dzień.

Podobne plany mieli Tomasz i Justyna. Wybranka rolnika miała zakończyć pracę w rodzinnym Chorzowie i z kilkuletnim synem przeprowadzić się na wieś, gdzie od nowego semestru Wiktor rozpocząłby naukę w tamtejszej szkole. Michał i Klaudia są już po zaręczynach, ale widzów ciekawi, jak Klaudia odnajduje się na wsi.

Zagadką pozostaje relacja Tomasza i Kasi. Ta para miała najmniej czasu na rozwijanie relacji, więc na pewno spotkanie ich w świątecznym odcinku będzie dla widzów szczególnie interesujące. Co dokładnie widzowie  zobaczą w bożonarodzeniowym wydaniu "Rolnika"? O tym przekonamy się w pierwszy dzień świąt. Specjalny odcinek świąteczny "Rolnik szuka żony 9" zostanie wyemitowany 25 grudnia o godzinie 20:20 na antenie TVP1.

Zobacz też:

Klaudia z "Rolnik szuka żony" sprzedaje choinki. Znamy ceny!

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy