Reklama
Reklama

Klaudia z "Rolnik szuka żony" sprzedaje choinki. Znamy ceny!

Dla Klaudii z programu "Rolnik szuka żony" to gorący sezon. Razem z rodzicami zajmuje się uprawą drzewek iglastych, które w okresie przedświątecznym są najbardziej poszukiwanym towarem. Wiemy po ile sprzedaje choinki uczestniczka show.

"Rolnik szuka żony". Klaudia z Podlasia sprzedaje choinki

Klaudia z Podlasia wzięła udział w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Na swoje gospodarstwo zaprosiła 3 kandydatów, wśród których znalazł się Valentyn. To on zdobył serce rolniczki. Ich miłość kwitnie, a para chętnie chwali się w sieci zdjęciami ze wspólnie spędzonego czasu. 

Widzowie pamiętają z programu, że Klaudia w Michałowie, swojej rodzinnej miejscowości na Podlasiu, wraz z rodzicami prowadzi duże gospodarstwo rolne oraz sklep. Rodzina uprawia między innymi drzewa iglaste. Podczas pierwszych spotkań kandydatami, panowie pomagali przycinać młode drzewka. W okresie świątecznym choinki trafiają do sprzedaży. Klaudia handluje nimi również w sieci. To dla niej sezon wytężonej pracy.

Reklama

Choinki, które sprzedaje Klaudia można kupić w bardzo dobrych cenach. W serwisie ogłoszeniowym możemy przeczytać, że za świerk o wysokości około 180-250 centymetrów trzeba zapłacić od 60 do 80 złotych. Natomiast, jeśli zdecydujemy się na zakup drzewek w hurcie, to możemy liczyć na mały upust i skorzystać z niższej ceny. 

"Rolnik szuka żony". Dziewiąta edycja była rekordowa

9. edycja randkowego programu "Rolnik szuka żony" okazała się rekordowa. Aż czworo uczestników z pięciu znalazło miłość w programie! Klaudia jest z ValentynemTomek z KasiąMichał z Adrianną, a Tomasz z Wylatowa związał się z Justyną. Co więcej, podczas kręcenia finałowego odcinka w Kazimierzu Dolnym odrzucony kandydat Klaudii zbliżył się do Zuzanny jednej z kandydatek Mateusza i są teraz w związku

Zobacz też:

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

"Rolnik szuka żony 9": Spore rozczarowanie! Co stanie się w 10. odcinku?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama