Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin jest w ciąży? Te słowa mówią wiele!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki 7. edycji "Rolnik szuka żony". Między parą szybko zaiskrzyło, a rolnik pożegnał się z pozostałymi kandydatkami i zapowiedział, że chce poznawać tylko Martę. Zakochani wspólnie układają sobie życie, niedawno chwalili się remontem domu, a teraz... fani spekulują, że ukochana rolnika jest w ciąży!

Marta Paszkin wypatrzyła Pawła Bodziannego na ekranie, gdy zaprezentowane zostały wizytówki rolników w 7. edycji programu, i postanowiła wysłać list. Wszystko potoczyło się zgodnie z planem, bo rolnik zaprosił ją na swoje gospodarstwo.

Nie dało się ukryć, że od samego początku między tą dwójką iskrzyło, jednak ich relacja nie była od początku taka prosta. Doszło do nieporozumień, gdy Marta stwierdziła, że Paweł chyba nie do końca się nią interesuje. Uczestniczka postanowiła wówczas wyjechać z gospodarstwa.

Rolnik nie mógł do tego dopuścić, więc odprawił pozostałe kandydatki i postanowił udowodnić wybrance, że liczy się tylko ona. Po zakończeniu programu para się zaręczyła i pochwaliła się w sieci zakupem wspólnej nieruchomości.

Marta i Paweł wystąpili nawet w kolejnym programie publicznego nadawcy. Rolnicy mogli zaprezentować swoje taneczne zdolności na parkiecie "Dance Dance Dance". Teraz okazuje się, że zbliża się chyba kolejna wielka rewolucja w ich życiu.

Reklama

Po emisji świątecznego odcinka "Rolnika" jedna z internautek zadała Marcie bardzo osobiste pytanie. Zapytała wprost, czy jest w ciąży.

Marta nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła tej informacji. Postanowiła jednak odpowiedzieć dziewczynie... dość wymijająco.

Fala spekulacji pojawiła się, gdy w rozmowie z Manowską, Marta zażartowała, że "nie chciałaby tańczyć z brzuchem na weselu", co potwierdzało tylko słowa zakochanych, że planują powiększyć rodzinę. Chcieliby jednak zaczekać z tym przynajmniej do ślubu.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Paweł Bodzianny potwierdza plotki! Najpierw dziecko, potem ślub!

"Rolnik szuka żony": Paweł Bodzianny potwierdza plotki! Najpierw dziecko, potem ślub!

Cleo pokazała zdjęcie babci. Uderzające podobieństwo!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Paszkin | Paweł Bodzianny
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy