Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 4": Sara spotyka się teraz z kandydatem Małgosi?!

Wydawało się, że sprawa jest oczywista i Karol da szansę sobie i Sarze na zbudowanie szczęśliwego związku. Stało się jednak inaczej, co mogło zaskoczyć wielu fanów "Rolnik szuka żony 4". Czyżby odrzucona przez rolnika kandydatka znalazła jednak szczęście w miłości? W sieci pojawiły się zaskakujące plotki!

Sara i Karol wydawali się nadawać na tych samych falach. Widać to było chociażby na randce, podczas której nie szczędzili sobie czułości. Tym większe mogło być zaskoczenie, gdy rolnik... nie zdecydował się na budowanie związku z uroczą blondynką! 

Reklama

Wątpliwości pojawiły się u niego niedługo przed ogłoszeniem werdyktu. Dzień wcześniej odbyła się u niego impreza. O 5 nad ranem przytulał się z Sarą, gdy nagle oboje się wywrócili. Dziewczyna uderzyła się w głowę i wylądowała w szpitalu. Miała żal, że rolnik nie pojechał tam wraz z nią. Jego wsparcie było dla niej ważne. 

Te wydarzenia zmieniły wszystko i Karol pożegnał Sarę. Dał za to szansę innej kobiecie, Jagodzie, która ponoć też napisała do niego list, ale nie mogła wcześniej przyjechać na nagrania programu. 

A co u Sary? Po sieci krąży plotka, że i ona postanowiła dać sobie szansę na stworzenie szczęśliwego związku. Według internautów... zbliżyła się do Dawida z Wołomina, kandydata Małgorzaty.

***

Aktualizacja 

Sara za pośrednictwem Facebooka odniosła się do pogłosek i stanowczo je zdementowała.

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje