Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 3": Całowali się na wizji! Czy to ją wybierze Łukasz?

Wygląda na to, że Łukasz Siebers (31 l.), jeden z uczestników 3. edycji programu "Rolnik szuka żony", dokonał już wstępnego wyboru...

Łukasz Siebers to jeden z najatrakcyjniejszych uczestników spośród wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". I nie mówimy tu tylko o jego fizyczności...

Łukasz kocha podróże! Rolnik zjeździł już niemal całą kulę ziemską! Był m.in. w Meksyku, Tanzanii oraz na Kubie. Jego najnowszą pasją są z kolei motocykle, które zaczyna kolekcjonować. W dodatku 31-latek wraz z rodzicami ma pokaźne gospodarstwo - aż 130 hektarów.

Nic dziwnego, że do Łukasza zgłosiło się tak wiele dziewczyn, które marzyły o tym, aby poznać go bliżej. Rolnik wydaje się być idealną partią na męża!

Łukasz miał dużą trudność w wybraniu 3 dziewczyn, które zaprosił do swojego domu. Mimo wszystko udało się i od kilku tygodni możemy obserwować, jak między nim a uczestniczkami rodzi się delikatna zażyłość.

Szczególnie widać ją między Łukaszem a Patrycją. W jednym z ostatnich odcinków rolnik zabrał dziewczynę na randkę, gdzie odważył się skraść jej całusa.

"Myślisz, że mógłbym cię pogryźć?" - spytał nieśmiało chłopak, po czym ruszył do działania.

Oglądaliście ostatni odcinek Czy tych dwoje pasuje do siebie?

Reklama

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje