Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 2": Robert i Agnieszka pochwalili się synkiem. Tak wygląda mały Tomek!

​TVP rozpoczęła emisję nowych odcinków „Rolnik szuka żony”. Przy okazji fani programu dowiedzieli się, co słychać u uczestników poprzednich edycji, w tym u Roberta (35 l.) i Agnieszki (34 l.) Filochowskich. Para pochwaliła się synkiem!

3 września Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy nowych uczestników tej edycji: Małgorzatę, Karola, Piotra, Mikołaja i Zbigniewa. Rolnicy przed kamerami przeczytali listy, które dostali od kandydatów i kandydatek do ich serc. Dokonali też swoich pierwszych wyborów.

Reklama

Jednak przed tym na fanów programu czekała nie lada niespodzianka - Marta Manowska odwiedziła niektóre pary z poprzednich sezonów! Wśród nich byli Agnieszka i Robert, którzy poznali się w "Rolnik szuka żony 2".

W zeszłym roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a później na świat przyszedł ich synek Tomasz. Teraz zdecydowali się pochwalić swoją pociechą! Chłopca i szczęśliwych rodziców mogliśmy zobaczyć na antenie TVP.

"Na razie to mówi dużo ‘gugu’ i takie różne rzeczy" - opowiadał o synu rolnik.

Z kolei Agnieszka dodawała, że teraz "wie, co to szczęście". Nie mogła też nachwalić się męża. "Potrafi go tak samo uśpić, nie ma problemu. Z przewijaniem także. Spełnia się w 100% jako ojciec" - mówiła.

Robert nie pozostawał dłużny i o ukochanej również wypowiadał się w samych superlatywach. Wyznawał, że spełniły się jego marzenia.

"Agnieszka jest cudowną matką, wspaniałą żoną. Nie myślałem, że taką znajdę" - cieszył się.

Aż miło popatrzeć na taką rodzinkę!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje