Reklama
Reklama

​Roksana Węgiel wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Prorocze słowa Pauliny Sykut-Jeżyny…

Roksana Węgiel już pojawiła się w „Tańcu z gwiazdami”, ale na razie jako wokalistka. Jednak z okazji jej występu w 6. odcinku XII edycji Paulinie Sykut-Jeżynie wymsknęły się zaskakujące słowa…

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się zaledwie 4 lata temu w „The Voice Kids”. Aż trudno uwierzyć, że to było tak niedawno, biorąc pod uwagę, że od tamtej pory wszędzie jej pełno. W programie Węgiel trafiła pod opiekę Edyty Górniak i w lutym 2018 roku wygrała pierwszą edycję.


7 miesięcy później, jako reprezentantka Polski wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior z piosenką „Anyone I Want To Be” (posłuchaj!) i znów wygrała. Tym samym Węgiel rozpoczęła pasmo zawodowych sukcesów. W rozkręceniu się przeszkadza jej już tylko konieczność pogodzenia kariery z edukacją szkolną i pandemia, która na jakiś czas ograniczyła ambitnej nastolatce możliwość koncertowania. No ale od czego są w końcu imprezy zamknięte?

Reklama

Roksana Węgiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

4 października Węgiel pojawiła się gościnnie w 6. odcinku XII edycji „Tańca z gwiazdami”. 16-letnia wokalistka, wyglądająca na jakieś 30 lat, wystąpiła jako wokalistka, jednak prowadzącej Paulinie Sykut-Jeżynie wymsknęły się znamienne słowa:

Atmosferę wokół swojego ewentualnego uczestnictwa w „Tańcu z gwiazdami” podgrzała sama Roksana, wyznając na InstaStories, że „jest za”, by w kolejnej edycji programu trafić pod opiekę Jakuba Lipowskiego, który w tym sezonie partnerował Kindze Sawczuk. Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, to Roksana bynajmniej nie będzie najmłodszą uczestniczką w historii show. W 2016 roku szlaki dziecięcym gwiazdom przetarł 16-letni wówczas Adam Zdrójkowski (sprawdź!). 

Straż graniczna otrzyma samochód Sławomira Nowaka

"Polski Ład do porażka wszystkich ludzi pracy"

***


Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

"Taniec z gwiazdami" - wiemy, kto odpadł. Ogromne zaskoczenie

Rozwydrzone dziki zaatakowały Shakirę i jej syna


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy