Reklama
Reklama
Tylko u nas

Roksana Węgiel nie podejdzie do matury? Miała plan jak przechytrzyć system oświaty [POMPONIK EXCLUSIVE]

Roksana Węgiel (18 l.) w Polsce jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Dziewczyna postanowiła podzielić się z fanami oceną swoich szans na zdanie tegorocznej matury. Okazuje się, że nie jest zbyt kolorowo.

Roksana Węgiel - kariera

Roksana Węgiel chodziła do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Jasielskim Domem Kultury. Brała też udział w teledysku do piosenki zespołu disco polowego Rompey "Mam obsesję".

Zobacz też: Roxie Węgiel wciąż mieszka w domu rodzinnym pod Jasłem. Ma nietypową łazienkę. A pokój?

18-letnia Węgiel jest zwyciężczynią pierwszej edycji show "The Voice Kids", "16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci" oraz 3. edycji programu tanecznego "Dance Dance Dance". W 2021 roku Roxie wystąpiła także na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2021/2022".

Reklama

Roksana Węgiel - kontrowersyjny związek

Roksana Węgiel od jakieś czasu spotyka się z Kevinem Mglejem, który ma 26 lat, a także dziecko z poprzedniego związku. Roksana w rozmowie z dziennikarzami portalu plejada.pl wyjawiła, jak bardzo ceni wsparcie, którego udziela jej mężczyzna. Wokalistka w związku z 26-latkiem czuje się bezpieczna, a także zupełnie nie odczuwa dzielącej ich różnicy wieku.

"Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie. (...) Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka "Kiedy dorosnę". Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi" - mówiła Roksana.

Roksana Węgiel ocenia swoje szanse na maturze

Zapytaliśmy Węgiel, jak ocenia swoje przygotowanie do matury. Wokalistka nie pozostawiła żadnych wątpliwości. Gwiazda najbardziej obawia się matematyki. W rozmowie z nami poprosiła też fanów, o to by trzymali za nią kciuki.

"Dwa na dziesięć. Najgorzej matematyka. Nie no, trzymajcie za mnie kciuki" - powiedziała wokalistka.

W dalszej części wywiadu gwiazda wyjawiła nam, iż myślała o tym, by nie zdawać matury i wyjechać w trasę koncertową. Po zastanowieniu zmieniła jednak decyzję. Nastolatka przyznała, że chce mieć już to z głowy.

"Miałam takie myśli, ale chcę to zdać i chcę to zrobić. Trzymajcie za mnie kciuki. Ja najbardziej jednak martwię się o matematykę. No cóż" - wyznała Roksana Węgiel.

Zobacz też:

Roksana Węgiel otwarcie o randkowaniu ze starszym o 8 lat mężczyzną! Poszła w ślady swojej mamy

Roksana Węgiel przeszła totalną metamorfozę. Dawni fani jej nie poznają?

Roxie Węgiel zawalczy w MMA? Szokujące zdjęcie wokalistki.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama